Pogłoski o dacie premiery The Last of Us Remastered

Twórcy niedawno oficjalnie potwierdzili, że The Last of Us pojawi się na PlayStation 4. Premiera zaplanowana jest na lato 2014 roku, ale już pojawiają się pierwsze plotki o dokładnej dacie premiery.

Kilka zagranicznych serwisów jest zgodnych, że premiera ma mieć miejsce 20 czerwca, co ciekawe również niedawno, jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem, że gra trafi na PlayStation 4, hiszpański sklep również podał datę premiery, która miała mieć miejsce 19 czerwca. Sony nie potwierdziło na razie niczego, więc oficjalna data premiery, to wciąż lato 2014 roku.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Odpowiedzialne za tę grę było studio Naughty Dog, które wcześniej pokazało swój kunszt tworząc między innymi serię Uncharted. Podczas rozgrywki, aby przeżyć przyjdzie nam się zmierzyć z kilkoma typami przeciwników. Zaczynając na ludziach, a na zainfekowanych tajemniczym grzybem kończąc. Pomoże nam w tym szeroki asortyment broni palnej oraz białej(nóż, maczeta). Poza kampanią główną dla jednego gracza twórcy dali graczom do dyspozycji tryb multiplayer, który zawiera dwa tryby: „Ocaleni” i „Walka o zapasy”. Różnią się one tym, że w tym pierwszym trybie gramy do pierwszej śmierci, a w drugim po polegnięciu mamy możliwość powrotu do zabawy. The Last of Us zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- sprawdźcie trailer w polskiej wersji językowej

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More