Podsumujmy najciekawsze informacje na temat F1 2014

Codemasters udostępniło w sieci nowy zwiastun gry F1 2014. Tym razem autorzy gry starają się podsumować wszystkie interesujące nas informacje na temat tej pozycji.

Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?
Gry wyścigowe z serii F1 wychodzą na rynek cyklicznie, czy w tym przypadku otrzymamy wersję na PlayStation 4 i Xbox One?

Zespół Codemasters od dłuższego czasu pracuje nad wyścigową grą F1 2014. Tytuł otrzymał właśnie nowy zwiastun promocyjny, który stara się nam nakreślić wszystkie zalety tej gry. Twórcy starają się nas przekonać, że warto jest się zainteresować najnowszą odsłoną wyścigowej serii. Dodam tylko, że robią to w bardzo efektowny sposób.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w F1 2014 udział weźmie najpopularniejszy w naszym kraju komentator wyścigowy w osobie Andrzeja Borowczyka. Najnowsza odsłona serii to przede wszystkim aktualny, w pełni licencjonowany sezon F1, jak również poprawiona oprawa graficzna.

Tytuł pojawi się na rynku 17 października i będzie dostępne na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W przyszłym roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. W tym samym momencie zostanie on uaktualniony o wszystkie zmiany, jakie zajdą w zespołach oraz bolidach oficjalnego sezonu F1. Gracze będą więc mieli dostęp do aktualnego produktu w wersji na konsole nowej generacji.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Dziś premiera Evolve na PC, Xbox One oraz PS4, jest i trailer premierowy

W sieci pojawił się zwiastun premierowy gry Evolve, która to dziś debiutuje...
Read More