Podsumowanie Wiosnobrania 2014 – Infografika

Wiosnobranie jest ofertą wystosowaną przez firmę muve digital, która skierowana była w zeszłym tygodniu do właścicieli komputerów osobistych. W sieci pojawiła się bardzo ciekawa infografika, prezentująca wynik na przestrzeni całego tygodnia.

wiosnobranie_logo

 

W muve.pl zakończono kolejną edycję Wiosnobrania. W sumie, podczas 6 dni wielkiej, cyfrowej promocji gier można było zakupić ponad 350 tytułów, które były przecenione aż do 83%! Przedstawiamy graficzne podsumowanie najciekawszych faktów Wiosnobrania 2014.

[quote style=”4″ author=”Adam Wróblewski, szef muve.pl.„]Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym Klientom za udział w akcji.  Cieszymy się, że tegoroczna edycja Wiosnobrania spotkała się z tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Mamy nadzieję, że zdążyliście już ochłonąć, bo już dzisiaj kolejne emocje w muve.pl. Nie zwalniamy tempa – w samo południe mamy dla wszystkich niespodziankę.”[/quote] [info]Muve.pl to nowoczesna platforma dla miłośników nowych technologii. W grudniu 2011 roku w ramach muve.pl wystartowała pierwsza polska usługa cyfrowej dystrybucji gier komputerowych, oferująca możliwość łatwego i legalne pobierania gier. Muve digital to obecnie największy polski portal z cyfrową dystrybucją – w tej chwili w ofercie znajduje się ponad 900 tytułów i liczba ta cały czas rośnie. Niewątpliwą zaletą muve digital jest łatwa obsługa, polska wersja językowa i pomoc techniczna, możliwość kupowania gier bez wychodzenia z domu i zabawy w wybrany tytuł kilka chwil po zakupie.[/info]

wiosnobranie_2014_infografika

 

Written By
More from Patryk

Zobaczcie w akcji Lamborghini Huracan w Driveclub

Evolution Studios publikują w sieci kolejny gameplay po aktualizacji Driveclub. Tym razem...
Read More