Podbijaj forty i przejmuj lokacje w Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inkwizycja to gra studia BioWare, która zostanie wydana na konsolach nowej generacji. W sieci pojawiły się nowe informacje na jej temat, tym razem autorzy informują nas o możliwości przejmowania pewnych terytoriów.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Firma BioWare postanowiła wypowiedzieć się na temat eksploracji otoczenia, oraz możliwości jakie gracze będą mieli w grze Dragon Age: Inkwizycja. Mowa tutaj o przejmowaniu terytoriów oraz podbijaniu zamków. Autorzy gry wprowadzają nowy system kontroli nad lokacjami, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom integralności ze światem gry. Deweloper planuje stworzyć graczowi możliwość podbijania poszczególnych zamków oraz fortów. Ma to się odbywać w czasie rzeczywistym, a przejęta lokacje będzie częścią własności naszego bohatera. Co więcej, będzie to miało realny wpływ na traktowanie bohaterów w okolicy. Z jednej strony mieszkańcy będą nasz szanować, jak również traktować niczym lorda, a z drugiej mogą być do nas wrogo nastawieni.

Po tym jak zdobędziemy władzę w danym regionie, będziemy mogli decydować o jego rozwoju. Gracz będzie miał bezpośredni wgląd w skarbiec zamku, jeżeli zechce, może nakazać straży być bardziej groźną w stosunku do obcych. Polityka ma tutaj duże znaczenie, ponieważ to my, gracze, mamy wpływać na rozwój sytuacji w świecie Thedas.

Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. Dzięki niemu twórcy mogą wykreować duże otwarte przestrzenie. Podczas rozgrywki występuje cykl dnia i nocy oraz zmieniająca się pogoda. Liczymy na więcej informacji na temat tej gry podczas targów E3. Pamiętajcie że gra trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Xbox One już 7 października tego roku.

[dzięki – Gamerspective]

Written By
More from Patryk

Premiera aktualizacji 1.70 dla PlayStation 4

Z dniem dzisiejszym możecie pobrać najnowszą aktualizację dla konsoli PlayStation 4. Wprowadzi...
Read More