Podano pierwsze wyniki sprzedażowe gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Konami przedstawiło pierwsze informacje na temat sprzedaży gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain na wszystkich platformach. Tytuł sprzedaje się znakomicie i trafił już do sklepów w ilości kilku milionów egzemplarzy. To wspaniały wynik!

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to ogromna, wspaniale przygotowana (1080p i 60 klatek na sekundę), przemyślana i wciągająca gra wideo. Konami może być zadowolone z wysokich, niejednokrotnie maksymalnych, ocen The Phantom Pain. Warto jednak zwrócić uwagę na pierwsze fakty dotyczące sprzedaży gry, która zdaniem wydawcy oraz reklam internetowych idzie w miliony.

Globalna ilość egzemplarzy rozesłanych do sklepów to już ponad 3 miliony, a więc jest to relatywnie wyśmienity wynik gry Hideo Kojimy. Hype na Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain był wręcz ogromny, wydawca nie podaje konkretnych liczb dotyczących doraźnej sprzedaży, ale ilość egzemplarzy wysłanych do sprzedawców detalicznych może robić wrażenie.

Co ciekawe, już poprzednia odsłona serii w postaci Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots rozeszła się w pierwszym tygodniu w podobnym nakładzie. Warto jednak pamiętać, że teraz seria jest multiplatformowa, a wtedy czwarta odsłona pojawiła się tylko i wyłącznie na PlayStation 3. Wynik gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain z pewnością wkrótce zostanie pobity, szczególnie patrząc na hype, zainteresowanie graczy oraz bardzo wysokie oceny tej wspaniałej gry.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HywkFVKGgbQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55ec05e47ae1c0600526ff91″]

Written By
More from Patryk

Black Tusk koncentrują się nad Gears of War tylko na konsolę Xbox One

Studio Black Tusk, twórcy kolejnej odsłony serii Gears of War koncentrują się...
Read More