Podano pierwsze wyniki sprzedażowe gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Konami przedstawiło pierwsze informacje na temat sprzedaży gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain na wszystkich platformach. Tytuł sprzedaje się znakomicie i trafił już do sklepów w ilości kilku milionów egzemplarzy. To wspaniały wynik!

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to ogromna, wspaniale przygotowana (1080p i 60 klatek na sekundę), przemyślana i wciągająca gra wideo. Konami może być zadowolone z wysokich, niejednokrotnie maksymalnych, ocen The Phantom Pain. Warto jednak zwrócić uwagę na pierwsze fakty dotyczące sprzedaży gry, która zdaniem wydawcy oraz reklam internetowych idzie w miliony.

Globalna ilość egzemplarzy rozesłanych do sklepów to już ponad 3 miliony, a więc jest to relatywnie wyśmienity wynik gry Hideo Kojimy. Hype na Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain był wręcz ogromny, wydawca nie podaje konkretnych liczb dotyczących doraźnej sprzedaży, ale ilość egzemplarzy wysłanych do sprzedawców detalicznych może robić wrażenie.

Co ciekawe, już poprzednia odsłona serii w postaci Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots rozeszła się w pierwszym tygodniu w podobnym nakładzie. Warto jednak pamiętać, że teraz seria jest multiplatformowa, a wtedy czwarta odsłona pojawiła się tylko i wyłącznie na PlayStation 3. Wynik gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain z pewnością wkrótce zostanie pobity, szczególnie patrząc na hype, zainteresowanie graczy oraz bardzo wysokie oceny tej wspaniałej gry.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HywkFVKGgbQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55ec05e47ae1c0600526ff91″]

Written By
More from Patryk

Project CARS trafił w ręce miliona graczy

Project CARS jest bardzo popularne i trafiło już do miliona graczy na...
Read More