Po premierze Assassin’s Creed: Victory kolejna część gry zabierze nas do Japonii? (plotka)

W sieci pojawiły się bardzo intrygujące doniesienia na temat kolejnej, po Assassin’s Creed: Victory, odsłony cyklu. Jest szansa, że Ubisoft zabierze graczy do Japonii.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.
Seria Assassin’s Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Poniższe doniesienia należy traktować jako nieoficjalną analizę jednego z dociekliwych fanów marki Assassin’s Creed. Sensacyjną wiadomością podzieli się ze światem użytkownik forum Ubisoft o pseudonimie Cornik22. Stwierdził on, że jest całkiem prawdopodobne umiejscowienie kolejnej po Assassin’s Creed: Victory odsłony serii w Japonii.

Rzeczony użytkownik podzielił się na forum Ubisoftu swoimi spostrzeżeniami po tym, jak przeglądał artbook jednej z ostatnich odsłon serii (Black Flag). Znalazł on tam obrazek, na którym były wyeksponowane wnętrza budynku Abstergo. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w holu Abstergo wywieszone zostały niewielkie obrazki przedstawiające cztery intrygujące lokacje. Wyspę w tropikach (Assassin’s Creed IV: Black Flag), katedrę (Assassin’s Creed: Unity), Big Ben (Assassin’s Creed: Unity) oraz typowo japońska świątynia. Czy może to oznaczać, że twórcy jednak planują przeniesienie Assassin’s Creed do Japonii?

Poniżej możecie rzucić okiem na intrygującą fotografię, choć oczywiście całą sprawę należy traktować z dystansem, bowiem są to doniesienia nieoficjalne. Z argumentacją dociekliwego fana można się zgadzać lub nie, ale trzeba postawić sobie pytanie – czy rzeczywiście chcielibyśmy, aby Assassin’s Creed rozgrywało się w Japonii?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/28/assassins-creed-japan-2016-pc-ps4-xbox-one/]

Coś w tym jest, czy to tylko nadinterpretacja?
Coś w tym jest, czy to tylko nadinterpretacja?
Written By
More from Patryk

Poznaliśmy datę premiery cyfrowej wersji gry Resident Evil HD

Firma Capcom potwierdziła datę premiery cyfrowej wersji gry Resident Evil HD na...
Read More