Po premierze Assassin’s Creed: Victory kolejna część gry zabierze nas do Japonii? (plotka)

W sieci pojawiły się bardzo intrygujące doniesienia na temat kolejnej, po Assassin’s Creed: Victory, odsłony cyklu. Jest szansa, że Ubisoft zabierze graczy do Japonii.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.
Seria Assassin’s Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Poniższe doniesienia należy traktować jako nieoficjalną analizę jednego z dociekliwych fanów marki Assassin’s Creed. Sensacyjną wiadomością podzieli się ze światem użytkownik forum Ubisoft o pseudonimie Cornik22. Stwierdził on, że jest całkiem prawdopodobne umiejscowienie kolejnej po Assassin’s Creed: Victory odsłony serii w Japonii.

Rzeczony użytkownik podzielił się na forum Ubisoftu swoimi spostrzeżeniami po tym, jak przeglądał artbook jednej z ostatnich odsłon serii (Black Flag). Znalazł on tam obrazek, na którym były wyeksponowane wnętrza budynku Abstergo. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w holu Abstergo wywieszone zostały niewielkie obrazki przedstawiające cztery intrygujące lokacje. Wyspę w tropikach (Assassin’s Creed IV: Black Flag), katedrę (Assassin’s Creed: Unity), Big Ben (Assassin’s Creed: Unity) oraz typowo japońska świątynia. Czy może to oznaczać, że twórcy jednak planują przeniesienie Assassin’s Creed do Japonii?

Poniżej możecie rzucić okiem na intrygującą fotografię, choć oczywiście całą sprawę należy traktować z dystansem, bowiem są to doniesienia nieoficjalne. Z argumentacją dociekliwego fana można się zgadzać lub nie, ale trzeba postawić sobie pytanie – czy rzeczywiście chcielibyśmy, aby Assassin’s Creed rozgrywało się w Japonii?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/28/assassins-creed-japan-2016-pc-ps4-xbox-one/]

Coś w tym jest, czy to tylko nadinterpretacja?
Coś w tym jest, czy to tylko nadinterpretacja?
Written By
More from Patryk

Tydzień do premiery BoxOff Play!

BoxOff Play to inicjatywa biznesowa firmy Techland, która pojawi się na rynku...
Read More