Plotki o Just Cause 3

just-cause-2-small
just-cause-2-small

Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad nowym Grand Theft Auto. Na stronie studia pojawiło się logo GTA V wraz z zapowiedzią trailera. Pierwszy trailer ma pojawić się już 2 listopada.

W najnowszym numerze brytyjskiego magazynu Xbox World znalazły się doniesienia na temat trzeciej odsłony serii Just Cause. Gra, nad którą rzekomo pracuje już ekipa Avalanche Studios, prawdopodobnie ukaże się w przyszłym roku. Póki co jednak szwedzcy deweloperzy koncentrują siły na Renegade Ops – kooperacyjnej strzelaninie, jaka powinna pojawić się jesienią w ofercie PlayStation Network,  Xbox Live Arcade i Steamu.

Od premiery gry akcji Just Cause 2 minęło już półtora roku. Wydaje się, że to wystarczająco dużo czasu, by na warsztat trafiła trzecia część przygód Rico Rodriqueza. Deweloperzy z Avalanche Studios nigdy też nie ukrywali, że chętnie zajęliby się przygotowanie kontynuacji.

Informacje zamieszczone w bieżącym wydaniu Xbox World są bardzo skromne. Anonimowe źródła wskazują jedynie, że prace nad Just Cause 3 już trwają, a gotowej gry można spodziewać się na sklepowych półkach w przyszłym roku.

Na co mogą liczyć gracze rozsmakowani w kaskaderskich wyczynach Rodriqueza? Najprawdopodobniej twórcy ponownie sięgną po stale rozwijany, autorski silnik graficzny Avalanche Engine. Jego możliwości mogliśmy podziwiać w Just Cause (wersja 1.0) i Just Cause 2 (wersja 2.0), ale także The Hunter i Cars 2: The Video Game. Ekipa Avalanche Studios przyzwyczaiła swoich fanów także do licznych, zarówno odpłatnych i jak i darmowych dodatków typu DLC, które zapewne towarzyszyć będą również Just Cause 3.

Warto nadmienić, że szwedzkie studio pracuje obecnie nad kilkoma ciekawie zapowiadającymi się tytułami. Najbliższa premiera to Renegade Ops, czyli zręcznościowa strzelanina wzorowana na klasycznych produkcjach z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Od dłuższego czasu spekuluje się także nad czwartą częścią filmowej sagi o Mad Maksie, której towarzyszyć miałaby gra autorstwa Avalanche Studios.

Tags from the story
,
Written By
More from konadmin

Kogo usłyszymy w odświeżonym Tony Hawk’s Pro Skater HD?

Legendarny, trzynastoletni Tony Hawk's Pro Skater był odziany w niezapomniany soundtrack. Do...
Read More
just-cause-2-small

Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad nowym Grand Theft Auto. Na stronie studia pojawiło się logo GTA V wraz z zapowiedzią trailera. Pierwszy trailer ma pojawić się już 2 listopada.

" />