Plotka- tryb multiplayer w Mortal Kombat X nie będzie wymagał abonamentu PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Do sieci trafiły plotki, które mówią, że rozgrywka w trybie multiplayer nie będzie wymagała aktywnych subsrypcji PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold.

Wszyscy mają nadzieję, że Mortal Kombat X pokaże możliwości konsol ósmej generacji.

Najnowsza odsłona Mortal Kombat, to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas do sieci trafiają plotki na temat tej produkcji. Tym razem rewelacje donoszą, że tryb multiplayer nie będzie wymagał aktywnych subskrypcji PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold

Taką informacje podał sam producent wykonawczy gry, czyli Shaun Himmerick na swoim koncie w serwisie społecznościowym Twitter. Nie są to jednak oficjalne informacje, lecz patrząc na źródło mogą okazać się one prawdziwe. Niemniej należy poczekać na oficjalną informacje od ekipy NeteherRealm lub od wydawcy gry.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

[dzięki- http://www.hardcoregamer.com/2015/02/23/playstation-plusxbox-live-gold-not-required-to-play-mortal-kombat-x-online/136063/]

Mortal Kombat X w wersji na PS4.
Mortal Kombat X w wersji na PS4.

 

More from Mikołaj Ciesielski

LittleBigPlanet 3- zwiastun premierowy oraz reklama telewizyjna

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule, za...
Read More