Płońsk eSPORT Challenge, czyli Projekt Konsola zaprasza na turniej w Counter Strike: Global Offensive

Płońsk E-sport Challenge to impreza zorganizowana przez graczy dla graczy. Organizatorzy przygotują świetne turnieje w gry takiej jak Counter Strike oraz FIFA 15. Czujcie się zaproszeni.

counter-strike-global-offensive-banner

Głównym celem, jaki postawili sobie twórcy imprezy jest szczerzenie idei sportów elektronicznych wśród społeczeństwa. W mieście – Płońsku nigdy nic podobnego nie miało miejsca, chcą więc, aby miasto przez czas trwania turnieju stało się małym e-sportowym miasteczkiem , ażeby ludzie którzy odwiedzający imprezę mogli spędzić ten czas w najlepszy możliwy sposób.

”Sami również byliśmy i jesteśmy graczami. Tym samym, zarząd naszej imprezy zrzesza ludzi dla których rywalizacja e-sportowa jest prawdziwą pasją. Ułatwia to też nam przygotowanie do tej imprezy ponieważ wiemy czego potrzebują gracze.” – Kuba Szymańczyk, organizator imprezy.

płońsk e sport 2

Impreza ma być lokalną promocją e-sportu w Płońsku, ale również sygnałem dla innych ekip, że warto inwestować w tego typu spotkania. Pomysłodawcy imprezy podkreślają, że niemal w każdym tygodniu w roku, w innej części świata odbywają się turnieje w różne dyscypliny.

E-Sportowa pasja nie jest połączona z graniem w gry komputerowe w potocznym tego słów znaczeniu. Skupić się należy na strategicznych i taktycznych aspektach gier.

Gry towarzyszące imprezie ”Płońsk E-Sport Challenge”:

  • Counter Strike Global Offensive będzie główną grą która zagości na naszej imprezie. W ostatniej edycji w tej oto kategorii wystąpiło 40 zawodników czyli 8 drużyn. W tej edycji chcielibyśmy aby ta „scena” była naszą główną sceną i chcemy wystawid aż 32 drużyny czyli 160 zawodników.
  • FIFA 15 będzie jedyną grą w której zawodnicy będą mogli zmierzyd się w pojedynkach 1 na 1. W tej dziedzinie udostępniamy użytkownikom aż 40 miejsc.

Interesujące linki:

płońsk e sport 3

płońsk e sport

Written By
More from Patryk

Resident Evil 0 HD – zobacz pierwszy gameplay

Capcom ma się czym pochwalić na targach E3 2015, szczególnie przed fanami...
Read More