PlayStation Vita Zwierzaki już dostępne na Twojej konsoli!

Firma Sony udostępniła grę PlayStation Vita Zwierzaki, która jest przyjemną dla oka platformówką, dostępną tylko na przenośnej konsoli tego producenta.

PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.
PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.

Sony Computer Entertainment Europe wprowadza dziś PlayStation Vita Zwierzaki na przenośną konsolę PlayStation Vita (PS Vita). PlayStation Vita Zwierzaki pozwoli Ci zdobyć przyjaciół na całe życie – zwierzaki reagują na Twój głos i rozpoznają Twoją twarz. Ty zaś możesz uczyć je sztuczek, pomagać im rozwiązywać łamigłówki, a nawet przeżywać z nimi nowe i ekscytujące przygody na wyspie Castlewood.

PlayStation Vita Zwierzaki to niesamowita przygoda z udziałem zwierzaka, który naprawdę należy do Ciebie. Nigdy dotąd w tego typu grze nie pojawiła się przygoda, w której dzieci mogłyby odkrywać tajemnice wyspy Castlewood.

Ta gra zapewni Ci niezwykle realistyczne wrażenia – to prawie jakby mieć prawdziwego zwierzaka, ale nie musieć po nim sprzątać! Twoi towarzysze wyglądają i zachowują się jak żywi, a na dodatek posiadają emocje. Każdy zwierzak posiada własną, niepowtarzalną i zabawną osobowość, dzięki której dzieci będą jeszcze bardziej związane ze swoimi nowymi wirtualnymi przyjaciółmi.

PlayStation Vita Zwierzaki to zupełnie nowy wymiar rozgrywki, dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości na PS Vita. Prócz zabawy ze zwierzakiem i przygód w wirtualnym świecie, możesz teraz chodzić ze swoim pupilem dokąd zechcesz i zabrać go na prawdziwy spacer dzięki niesamowitej technologii rozszerzonej rzeczywistości – bez znaczników! Możesz szkolić swojego zwierzaka i przeżywać z nim przygody jak nigdy dotąd, a Twój nowy kumpel pójdzie za Tobą na koniec świata.

Written By
More from Patryk

Najnowsza oferta Deals with Gold a w niej miedzy innymi Assassin’s Creed: Unity i Evolve

Microsoft przygotował kolejne zestawienie gier w ramach oferty Deals with Gold. W...
Read More