PlayStation Vita za 299 złotych w sklepach Avans!

W sieci pojawiły się całkiem ciekawe informacje na temat PlayStation Vita. W sieciach sklepów Avans można dostać PlayStation Vita za 299 złotych.

PlayStation to niezwykle popularna marka wśród graczy. Pierwsza konsola trafił na rynek w 1994 i zrewolucjonizowała go.
PlayStation to niezwykle popularna marka wśród graczy. Pierwsza konsola trafił na rynek w 1994 i zrewolucjonizowała go.

Z dniem dzisiejszym startuje świetna promocja w sieciach sklepów Avans. PlayStation Vita możecie zakupić za kwotę 299 złotych wraz z grą Invizimals oraz kartą pamięci o pojemności 4GB. Jeżeli planowaliście zakup przenośnej konsoli koncernu Sony, to lepszej okazji w najbliższych miesiącach nie znajdziecie.

W sieci sklepów Avans ruszyła ciekawa wyprzedaż, dzięki której możemy zakupić mnóstwo ciekawych artykułów przecenionych niemalże o 50 procent. Standardowa cena PlayStation Vita na rynku to kwota około 599 złotych. Promocja w rzeczonej sieci sklepów potrwa do wyczerpania zapasów, toteż radzę pośpiech sprawdzając półki sklepowe w Waszych miastach. Warto również wspomnieć, że przeceny w sklepach Avans dotyczą również gier wideo. Przykładowo Gran Turismo 6 możecie zakupić za kwotę 69 złotych, zaś Battlefield 4 w wersji na komputery osobiste to wydatek rzędu 49 złotych. 

Jakby nie patrzeć, promocja w sklepach Avans jest bardzo interesująca. Pytanie tylko, ilu graczy zdoła się zaopatrzyć w PlayStation Vita w tak atrakcyjnej cenie. Dajcie znać w komentarzach, czy udało się Wam wyrwać konsolę.

Zainteresowani PlayStation Vita za 299 złotych?
Zainteresowani PlayStation Vita za 299 złotych?
Written By
More from Patryk

Sprawdź nowe logotypy CD Projekt RED oraz Wiedźmina 3

Firma CD Projekt zaprezentowała nowe logotypy takich marek jak CD Projekt RED...
Read More