PlayStation Vita za 299 złotych w sklepach Avans!

W sieci pojawiły się całkiem ciekawe informacje na temat PlayStation Vita. W sieciach sklepów Avans można dostać PlayStation Vita za 299 złotych.

PlayStation to niezwykle popularna marka wśród graczy. Pierwsza konsola trafił na rynek w 1994 i zrewolucjonizowała go.
PlayStation to niezwykle popularna marka wśród graczy. Pierwsza konsola trafił na rynek w 1994 i zrewolucjonizowała go.

Z dniem dzisiejszym startuje świetna promocja w sieciach sklepów Avans. PlayStation Vita możecie zakupić za kwotę 299 złotych wraz z grą Invizimals oraz kartą pamięci o pojemności 4GB. Jeżeli planowaliście zakup przenośnej konsoli koncernu Sony, to lepszej okazji w najbliższych miesiącach nie znajdziecie.

W sieci sklepów Avans ruszyła ciekawa wyprzedaż, dzięki której możemy zakupić mnóstwo ciekawych artykułów przecenionych niemalże o 50 procent. Standardowa cena PlayStation Vita na rynku to kwota około 599 złotych. Promocja w rzeczonej sieci sklepów potrwa do wyczerpania zapasów, toteż radzę pośpiech sprawdzając półki sklepowe w Waszych miastach. Warto również wspomnieć, że przeceny w sklepach Avans dotyczą również gier wideo. Przykładowo Gran Turismo 6 możecie zakupić za kwotę 69 złotych, zaś Battlefield 4 w wersji na komputery osobiste to wydatek rzędu 49 złotych. 

Jakby nie patrzeć, promocja w sklepach Avans jest bardzo interesująca. Pytanie tylko, ilu graczy zdoła się zaopatrzyć w PlayStation Vita w tak atrakcyjnej cenie. Dajcie znać w komentarzach, czy udało się Wam wyrwać konsolę.

Zainteresowani PlayStation Vita za 299 złotych?
Zainteresowani PlayStation Vita za 299 złotych?
Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Rogue – nowe informacje, okładka oraz oficjalny zwiatun

Firma Ubisoft zamieściła w sieci oficjalne informacje na temat gry Assassin’s Creed:...
Read More