PlayStation TV – fotki, cena, data premiery oraz materiał wideo

PlayStation TV to nowa platforma firmy Sony, która pozwoli nam na granie w gry z przenośnych konsol na dużym ekranie. Sprzęt trafi do Europy na jesieni tego roku.

PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.
PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.

Podczas tegorocznej konferencji na targach E3 firma Sony zapowiedziała, że PlayStation TV będzie sprzedawane również na terenie Europy oraz Północnej Ameryki. W sieci pojawiły się też oficjalne zdjęcia czarnego modelu przeznaczonego na zachodni rynek oraz zwiastun promocyjny.

Czym jest omawiany tutaj gadżet? PlayStation TV pozwoli połączyć się z PlayStation Vita, PlayStation Portable oraz PlayStation 4 (Remote Play), umożliwiając granie w wybrane tytuły na ekranie telewizora. Co więcej, udostępniona zostanie również szeroka i niezmiernie ciekawa biblioteka gier z PlayStation One. Cenę konsoli ustanowiono w Stanach Zjednoczonych ma poziomie 99 dolarów, na naszym kontynencie 99 Euro. Jego to w przybliżeniu to 7.5 cm x 10 cm (dokładnie 2,5 cala x 4,1 cala).

Poinformowano również o bardzo ciekawym zestawie startowym. Za kwotę 129.99 dolara możemy nabyć PlayStation TV, kartę pamięci o pojemności 8GB oraz grę LEGO Przygoda. Poniżej prezentujemy opublikowane dzisiaj zdjęcia czarnego modelu konsolki, który jeszcze tej jesieni będzie dostępny w naszych sklepach.

Written By
More from Patryk

E3 2015 – zobacz kwadrans z Rise of the Tomb Raider

Emocje po targach E3 2015 już opadają, ale dopiero teraz w sieci...
Read More