PlayStation przygotowało wspaniały motyw dla fanów gry Bloodborne

Bloodborne jest nadal niezwykle popularne i czeka na swój duży dodatek fabularny. Sony PlayStation we współpracy z From Software opublikowali specjalny motyw dla PlayStation 4 z gry.

Absolutnie warto jest być fanem gry Bloodborne, nie tylko z uwagi na bardzo wysoki poziom wykonania tej produkcji, ale również na fakt, iż może ona pochwalić się jednym z najlepszych motywów na PlayStation 4 i w ofercie PlayStation Store.

Dlaczego o tym piszę? Mianowicie do amerykańskiego PlayStation Store trafił motyw Bloodborne Hunter’s Dream Dynamic Theme. Jak sama nazwa wskazuje, jest dynamiczny, w pełnym 3D oraz świetnie udźwiękowiony. Ile przyjdzie nam za niego zapłacić? Niewiele, bo tylko 2,99 dolara, a do tego warto podkreślić, że można go zakupić na amerykańskim PlayStation Store i uruchomić na konsoli w Polsce, co jest łatwiejsze, aniżeli zakup w japońskim PlayStation Store.

Oryginalne Bloodborne debiutowało na rynku 25 marca tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, jej aktualna średnia na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/BloodborneTheme-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/BloodborneTheme-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/BloodborneTheme-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/BloodborneTheme-7.jpg”]
Written By
More from Patryk

XCOM 2 w polskiej (napisy) wersji językowej na Xbox One i PlayStation 4

Fani taktycznych gier akcji pewnie już nie mogą doczekać się premiery XCOM...
Read More