PlayStation Polska rusza w trasę po całym kraju

PlayStation Polska Extra wyrusza w trasę na terenie całej Polski. Ekipa spotykać się będzie z fanami na terenie największych miast naszego kraju i promować markę PlayStation.

PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.
PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.

Sony Computer Entertainment Polska zaprasza wszystkich wielbicieli gier na wyjątkowe spotkania z PlayStation 4 w ramach trasy ekipy z PlayStation EXTRA Live.

Spotkania z graczami odbywać się będą w największych centrach handlowych w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Każdy, kto pojawi się na dedykowanych imprezach PlayStation, będzie miał możliwość zagrania w najnowsze hity na PS4.

Sony Computer Entertainment Polska przygotowało niespodziankę dla wszystkich wielbicieli konsol PlayStation z okazji pierwszych urodzin PlayStation 4. Przygotujcie się na dzień 21 listopada, bowiem właśnie wtedy w trasę ruszy 80-cio metrowa strefa PlayStation 4, która odwiedzi kolejno: Kraków, Katowice, Gdańsk, Warszawę i Poznań.

Wszyscy goście będący subskrybentami usługi PlayStation Plus będą mieli dostęp do gier bez kolejek oraz będą mogli odebrać w strefie specjalne gadżety Plusowicza.

Oczywiście przygotowano dla Was więcej atrakcji. Gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami od PlayStation, a także spotkania z Kingą i wzięcia udziału w nagraniu do PlayStation Polska EXTRA.

Zapraszamy do strefy PlayStation 4 w następujących terminach:
  • 21- 23.11 Kraków, G. KRAKOWSKA
    28 – 30.11 Katowice, SILESIA
    5 – 7.12 Gdańsk, G. BAŁTYCKA
    12 – 14.12 Warszawa, ARKADIA
    19 – 21.12 Poznań, MALTA

 

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – ofertę na wrzesień 2015 możecie sami wybrać

Sony zabiera się za zmienianie oferty PlayStation Plus. Od przyszłego miesiąca będziecie...
Read More