PlayStation Polska przygotowało fotorelację z pokazu The Order: 1886

Firma Sony zorganizowała pokaz przedpremierowy gry The Order: 1886, która ekskluzywnie pojawi się na PlayStation 4. Sporządzono również fotorelację z tego wydarzenia.

Za produkcję The Order: 1886 odpowiada studio Ready At Dawn znane chociażby z God of War czy Okami.
Za produkcję The Order: 1886 odpowiada studio Ready At Dawn znane chociażby z God of War czy Okami.

Wczoraj odbyła się impreza zorganizowana przez PlayStation Polska mająca na celu popularyzację gry The Order: 1886 jeszcze przed jej oficjalną premierą. Na przedpremierowym evencie zjawiło się sporo osób, dziennikarzy, ludzi z branży, jak również jeden z twórców gry – Ru Veerasuriya.

PlayStation Polska sporządzili oczywiście bardzo ciekawą fotorelację z tego wydarzenia. Nie wszyscy fani PlayStation mogli być na tym spotkaniu, toteż wszyscy zainteresowani The Order: 1886 powinni się przyjrzeć poniższej galerii.

The Order: 1886 to przede wszystkim gra akcji, ale również całkiem ciekawe miejsce akcji. Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Miejsce akcji The Order 1886 to Londyn z okresu epoki wiktoriańskiej. Samo miasto zostało bardzo wiernie odwzorowane. Natomiast realia epoki są nieco różne od tej rzeczywistej, historycznej.

Rzućcie okiem na poniższe zdjęcia, na których to British Bar w Warszawie na kilka chwil przeniósł odwiedzających w okres epoki wiktoriańskiej.

 

Written By
More from Patryk

Destiny najlepiej sprzedającą się marką w Wielkiej Brytanii

  Destiny bije rekord sprzedażowy w Wielkiej Brytanii jako debiut nowej marki....
Read More