PlayStation Polska Extra przedstawia PlayStation TV

PlayStation TV debiutuje na rynku europejskim jako kolejny gadżet wspierający konsole PlayStation. Na kanale PlayStation Polska Extra opublikowano prezentację w formie wideo.

PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.
PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.

Kanał PlayStation Polska Extra opublikował bardzo ciekawy materiał wideo przedstawiający gadżet PlayStation TV, który pojawi się na rynku w oficjalnej sprzedaży. Ekipa rodzimego oddziału Sony, z Kingą na czele, zdecydowała się naświetlić ten ciekawy gadżet, dzięki któremu już nic nie przeszkodzi Wam w rozgrywce.

Czym jest PlayStation TV z punktu widzenia gracza?

Jedną z nowych informacji jest fakt ujawnienia elementów zestawu z PlayStation TV. W skład zestawu wejdzie rzeczone urządzenie, kody do pobrania trzech gier (Olli Olli, Worms Revolution Extreme, Velocity Ultra). PlayStation TV opisane jest 1GB pamięci wewnętrznej.

PlayStation TV pozwoli połączyć się z PlayStation Vita, PlayStation Portable oraz PlayStation 4 (Remote Play), umożliwiając granie w wybrane tytuły na ekranie telewizora. Co więcej, udostępniona zostanie również szeroka i niezmiernie ciekawa biblioteka gier z PlayStation One.

PlayStation TV w pełnej krasie!
PlayStation TV w pełnej krasie!

 

Written By
More from Patryk

Zabójczo piękna i skuteczna Kitana z Mortal Kombat w akcji

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Mortal Kombat X. Filmikowi...
Read More