PlayStation Plus w listopadzie nas miło zaskoczy?

W sieci pojawiają się pierwsze informacje dotyczące gier wchodzących w skład listopadowej oferty PlayStation Plus. Azjatycki oddział Sony już ujawnił gry, które na tamtejszym rynku się pojawią.

Firma Sony ma przedstawić na przestrzeni dni, a nawet godzin najnowszą ofertę gier PlayStation Plus. Koncern Microsoft już to uczynił i gracze mogą cieszyć się z wspaniałych gier na Xbox One i Xboksa 360. Co takiego przygotują dla użytkowników konsol PlayStation włodarze japońskiego koncernu?

Według Azjatyckiego oddziału Sony PlayStation następujące gry wejdą w skład oferty PlayStation Plus w listopadzie:

  • Super Meat Boy (PS4/Vita)
  • Thief (PS3/PS4)
  • Mass Effect 2 (PS3)
  • Sumioni (Vita)
  • CatsBlock Vestival (Vita)

Oczywiście należy pamiętać, że nasza oferta powinna się nieco różnić od tego, co widzicie powyżej. Thief jest również dostępny na konsoli PlayStation 3, ale Sony mogło się zdecydować na wprowadzenie edycji na PlayStation 4, aby gracze mogli zobaczyć, jak gra wyglądała na nowym sprzęcie. Miły gest, oby tylko te przepowiednie się sprawdziły.

Z kolei na konsoli PlayStation 3, jeżeli oczywiście te doniesienia okażą się prawdziwe, również możemy spodziewać się świetnych gier, przede wszystkim Mass Effect 2 od BioWare. Grający na konsoli PlayStation Vita w takim zestawieniu mogliby liczyć na Sumioni i całkiem popularnego Super Meat Boy’a.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=f3b1k0hu2t0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Borderlands: The Pre-Sequel trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3

Borderlands to seria gier akcji, które stawiają na kooperację wielu graczy na...
Read More