PlayStation Plus – poznaliśmy ofertę czerwcową?

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat czerwcowej oferty PlayStation Plus. Są to niepotwierdzone informacje, ale możecie liczyć na ciekawe tytuły na PlayStation 3.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat czerwcowej rozpiski PlayStation Plus. Jak co miesiąc, otrzymujemy wstępną listę gier, które w późniejszym okresie znajdują się w oficjalnej ofercie. Jeżeli chodzi o miesiąc czerwiec, to świetną ofertę przygotowano dla właścicieli PlayStation 3, którzy otrzymają dostęp do świetnego God of War: Wstąpienie. Pamiętajcie jednak, że jest to tylko nieoficjalna plotka, dokładny spis gier w czerwcowej rozpisce PlayStation Plus poznamy z końcem tygodnia.

Oto lista gier, które mogą trafić do oferty PlayStation Plus:

  • PlayStation 4: Secret Ponchos
  • PlayStation 3: God of War: Wstąpienie oraz Oddworld: Munch’s Oddysee HD
  • PlayStation Vita: Lone Survivor: The Director’s Cut (cross-buy) oraz Plants vs. Zombies

PlayStation Plus to usługa, która pozwala na bezpłatne dwie gry każdego, opłaconego miesiąca subskrypcji. Opcja ta, w przypadku PlayStation 4, uprawnia do rozgrywek sieciowych oraz pobierania darmowych gier. Podobnie jest w przypadku PlayStation Vita.

[dzięki – PlayStation]

Written By
More from Patryk

Sonic Boom trafi na rynek w dwóch wersjach na Wii U oraz 3DSa

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Sonic Boom. Tytuł trafi...
Read More