PlayStation Plus – ofertę na wrzesień 2015 możecie sami wybrać

Sony zabiera się za zmienianie oferty PlayStation Plus. Od przyszłego miesiąca będziecie mogli głosować na gry, które chcecie zobaczyć w ofercie. Zadowoleni? No nie do końca.

Bardzo często ostatnio gracze narzekają na ofertę PlayStation Plus. W sierpniu otrzymamy grę Lara Croft and the Temple of Osiris oraz wiele więcej. Sony zabiera się do odrabiania strat względem Games with Gold i organizuje głosowanie na gry, które będą wchodzić w skład PS Plus.

Już teraz na oficjalnej stronie PlayStation Store można w zakładce ”What’s New” oddawać głosy na trzy gry, które to Sony udostępniło pod głosowanie. Do PlayStation Plus trafi oczywiście jedna, która zbierze najwięcej głosów. Oddawać swoje głosy możecie na:

  • Armello,

  • Grow Home,

  • Zombie Vikings.

W sumie nic nadzwyczajnego, ale na konkretne tytuły kategorii AAA będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Fajnie jednak, że japoński koncern integruje się z użytkownikami i pozwala nam wybierać.

Oby tylko w przyszłości oferta PlayStation Plus przyspieszyła i się rozwinęła na PlayStation 4, bo na chwilę obecną możemy wybierać w rzeczonym głosowaniu spośród gier indie. Polecam sprawdzić rzeczoną opcję, bo przecież każdy głos ma znaczenie.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/07/sony_wants_you_to_pick_your_next_ps4_playstation_plus_freebie]

ps vote

ps vote 2

Written By
More from Patryk

Kilka minut z Tekken 7 na automatach

W sieci udostępniono nowe nagrania wideo prezentujące pierwsze testy najnowszej odsłony serii...
Read More