PlayStation Plus – ofertę na wrzesień 2015 możecie sami wybrać

Sony zabiera się za zmienianie oferty PlayStation Plus. Od przyszłego miesiąca będziecie mogli głosować na gry, które chcecie zobaczyć w ofercie. Zadowoleni? No nie do końca.

Bardzo często ostatnio gracze narzekają na ofertę PlayStation Plus. W sierpniu otrzymamy grę Lara Croft and the Temple of Osiris oraz wiele więcej. Sony zabiera się do odrabiania strat względem Games with Gold i organizuje głosowanie na gry, które będą wchodzić w skład PS Plus.

Już teraz na oficjalnej stronie PlayStation Store można w zakładce ”What’s New” oddawać głosy na trzy gry, które to Sony udostępniło pod głosowanie. Do PlayStation Plus trafi oczywiście jedna, która zbierze najwięcej głosów. Oddawać swoje głosy możecie na:

  • Armello,

  • Grow Home,

  • Zombie Vikings.

W sumie nic nadzwyczajnego, ale na konkretne tytuły kategorii AAA będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Fajnie jednak, że japoński koncern integruje się z użytkownikami i pozwala nam wybierać.

Oby tylko w przyszłości oferta PlayStation Plus przyspieszyła i się rozwinęła na PlayStation 4, bo na chwilę obecną możemy wybierać w rzeczonym głosowaniu spośród gier indie. Polecam sprawdzić rzeczoną opcję, bo przecież każdy głos ma znaczenie.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/07/sony_wants_you_to_pick_your_next_ps4_playstation_plus_freebie]

ps vote

ps vote 2

Written By
More from Patryk

Zobaczcie siły dzikiej natury w grze Rise of the Tomb Raider

Jesteście gotowi na kolejny materiał wideo z gry Rise of the Tomb...
Read More
  • Shihura

    Fajnie ,że pozwala nam wybierać super wprost tylko czemu nam każe wybierać miedzy Syfem a syfem dwa ? Rzucają nam ochłap dla psa i mamy się rzucić. A sony zadowolone bo to ludzie sami wybrali sobie w co chcą grać. Jak by chcieli być fer i odrobić straty dali by do wyboru gry z 2014 roku do wyboru które mają dobre noty a nie gry od +6 na dodatek typu typowej platwormowki. Sony uwaza ze wybiera mniejsze zlo. Ale mimo wszystko zlo to zlo. Bo teraz bedzie tlumaczenie. My wam dalismy 3 syfy wybraliscie jeden sami to czemu jestescie wkurzeni. Przeciez to wy wybraliscie ta gre. Sony chce utrzymac graczy przy ps ale ludzie uciekaja bo te gry co miesiac coraz to gorsze.