PlayStation Plus – oferta styczeń 2015

W sieci pojawiły się informacje dotyczące styczniowej oferty PlayStation Plus. Zestaw gier czeka na właścicieli PlayStation 4, PlayStation Vita oraz PlayStation 3.

infamous-first-light-banner

Pojawiły się pierwsze konkretne informacje na temat rozpiski oferty PlayStation Plus na miesiąc styczeń roku 2015. Ktoś się pospieszył i udostępnił zwiastun oferty na oficjalnym profilu PlayStation na Facebooku. Dzięki temu możemy już teraz potwierdzić, że przygotowany dla graczy zestaw gier jest całkiem przyzwoity.

Sony nadal nie potwierdziło tej informacji na swoim oficjalnym blogu PlayStation, ale my już wiemy, że w styczniu wpadnie do naszej biblioteki przygoda niebezpiecznej Fetch. Mowa tutaj o samodzielnym dodatku do gry inFamous: Second Son zatytułowanym inFamous: First Light. Opowiada on historię przyjaciółki głównego bohatera Second Son, charakternej Fetch.

Reszta gier również prezentuje się całkiem przyzwoicie. Gracze mogą liczyć na PlayStation 4 również na The Swapper, zaś na PlayStation 3 otrzymają oni dostęp do perełki w postaci DuckTales Remasteres.

Oferta PlayStation Plus na styczeń 2015:
  • PlayStation 4 -inFamous: First Light
  • PlayStation 4 -The Swapper
  • PlayStation 3 -Prototype 2
  • PlayStation 3 -DuckTales Remastered
  • PlayStation Vita Duke Nukem 3D: Megaton Edition
  • PlayStation Vita – Whoa Dave!

[dzięki – http://www.gamezone.com/news/here-are-january-s-free-ps-plus-games-for-ps4-1249-jro1]

 

Written By
More from Patryk

Prima aprilis w wykonaniu PlayStation, czyli poznajcie PlayStation Flow

Firma Sony przygotowała innowacyjne rozwiązanie umożliwiające zupełnie nową formę rozgrywki na PlayStation...
Read More