PlayStation Plus – oferta na lipiec 2015 już w przyszłym tygodniu

Oferta PlayStation Plus zostanie ujawniona już na początku przyszłego tygodnia, o czym informuje Sony, a w jej skład gratisowo wejdzie Driveclub.

Microsoft wytoczył najpotężniejsze działa w ofercie Games with Gold na lipiec 2015 roku. Teraz czas na ruch Sony w kwestii PlayStation Plus. Czy Sony jest w stanie przebić ofertę Microsoftu i kiedy ją zaprezentuje?

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się bardzo ciekawy wpis zapowiadający, iż już na początku przyszłego tygodnia dowiemy się, jakie gry trafią do PlayStation Plus w lipcu 2015.

Fred Dutton z oficjalnego bloga PlayStation w Europie potwierdza, że PlayStation Plus wprowadzi również gratisowo grę Driveclub dla zainteresowanych. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy jednak do samego końca czekali na Driveclub PlayStation Plus Edition.

Wpis na Twitterze oznacza, że Driveclub będzie dopełnieniem sześciu gier oferty PlayStation Plus w lipcu. Największe zainteresowanie wzbudzają gry na PlayStation 4, bo przecież Sony w zeszłym miesiącu dało Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, więc nie powinno zaliczyć obniżki formy.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/06/julys_playstation_plus_lineup_to_be_announced_next_week]

 

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront bez klas postaci i zespołów

Wygląda na to, że DICE przy tworzeniu Star Wars Battlefront porzuca schematy...
Read More