PlayStation Plus – oferta na kwiecień 2015 opóźniona?

Wygląda na to, że jeszcze sobie poczekamy na oficjalnie ogłoszenie oferty PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku. Poinformował o tym Fred Dutton z oficjalnego bloga PlayStation.

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Bardzo prawdopodobne, że oferta PlayStation Plus na miesiąc kwiecień zostanie zapowiedziana później, niż się tego spodziewaliśmy. Fred Dutton, jeden z autorów bloga PlayStation Europe na swoim Twitterze poinformował, że Sony przeniosło publikację gier z oferty PlayStation Plus aż na 8 kwietnia.

Wygląda więc na to, że oferta PlayStation Plus na kwiecień 2015 zaliczy lekką opóźnienie. Wiemy aktualnie, że w skład oferty wejdzie gra Dishonored na konsolę PlayStation 3, ale również bezpłatnie będzie można pobrać grę Whoa Dive przeznaczoną na PlayStation 4.

Wielu graczy wiąże spore nadzieje z ofertą PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku. W tym miesiącu konkurencyjne Games with Gold udostępnia między innymi świetne Assassin’s Creed IV: Black Flag. Czy specjaliści z japońskiego koncernu przygotują dla użytkowników PlayStation podobną ofertę?

[dzięki – Twitter]

PS+

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie nowy trailer do gry Mad Max w polskiej wersji językowej

Mad Max na PlayStation 4 oraz Xbox One to jedna z ciekawszych...
Read More