PlayStation Plus – oferta na grudzień 2015

Sony ujawniło oficjalną ofertę gier wchodzących w skład PlayStation Plus, które pojawią się na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita w przyszłym miesiącu.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące gier wchodzących w skład oferty PlayStation Plus na miesiąc grudzień. Grający na PlayStation 4 mogą liczyć na świetne Gauntlet: Slayer Edition oraz pierwszy rozdział King’s Quest, kolorowej i bardzo udanej gry przygodowej studia The Odd Gentelman.

Niemniej interesująco prezentują się gry na PlayStaiton 3. Od wielu lat zapomniane SSX ma szansę wrócić w łaski graczy, bowiem to właśnie ten tytuł zostanie udostępniony na starszej konsoli Sony. Zbliża się zima, więc warto wyruszyć na stok, nawet ten wirtualny. Drugą pozycją będzie oryginalny Far Cry 3: Blood Dragon.

Oto oficjalna oferta PlayStation Plus na grudzień:

  • Gauntlet: Slayer Edition (PS4)
  • King’s Quest – Chapter 1: A Knight to Remember (PS4)
  • Far Cry 3 Blood Dragon (PS3)
  • SSX (PS3)
  • Rocketbirds Hardboilded (PS Vita)
  • Freedom Wars (PS Vita)

PlayStation Plus się rozwija i daje dostęp do coraz lepszych gier. Miejmy nadzieję, że podwyżka ceny abonamentu powoli zacznie pozytywnie wpływać na jakość oferowanych gier. W przyszłym miesiącu chyba wszyscy powinni być zadowoleni.

I jak, poda Wam się grudniowa rozpiska PlayStation Plus?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=kJIrvSuqsC0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”560c0639c70ac51c03b447ff”]

Written By
More from Patryk

Pierwszy trailer Arena of Fate z elementami rozgrywki, czyli nowa MOBA firmy Crytek!

Firma Crytek przygotowała dla graczy całkiem ciekawy zwiastun gry Arena of Fate....
Read More