PlayStation Plus – oferta na czerwiec 2014

W sieci pojawiły się oficjalne wiadomości na temat czerwcowej rozpiski PlayStation Plus. Wygląda na to, iż jest ona najciekawsza dla właścicieli PlayStation Vita.

PlayStation Plus to miesięczna oferta darmowych gier dla użytkowników PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to miesięczna oferta darmowych gier dla użytkowników PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Mamy oficjalne potwierdzenie czerwcowej oferty PlayStation Plus. Wcześniejsze doniesienia okazały się chybione, ale właściciele PlayStation nie powinni być zawiedzeni. W zeszłych miesiącach otrzymaliśmy PES 2014, teraz Sony rzuca na tapetę NBA 2K14 w wersji na PlayStation 3. Najnowsza konsola japońskiego giganta otrzyma kolejnego ”indyka”, ale najciekawiej wygląda oferta dla przenośnej konsoli. Właściciele handhelda będą mogli zagrać w świetne Dragon’s Crown oraz Lone Survivor: Director’s Cut. 

Oto oficjalna oferta PlayStation Plus na czerwiec 2014:

PlayStation 4:
  • PixelJunk Shooter Ultimate 
PlayStation 3:
PlayStation Vita:
  • Dragon’s Crown 
  • Lone Survivor: The Director’s Cut 

PlayStation Plus to usługa, która pozwala na bezpłatne dwie gry każdego, opłaconego miesiąca subskrypcji. Opcja ta, w przypadku PlayStation 4, uprawnia do rozgrywek sieciowych oraz pobierania darmowych gier. Podobnie jest w przypadku PlayStation Vita.

Written By
More from Patryk

Project CARS – wymagania sprzętowe i rozdzielczość na PlayStation 4 oraz Xbox One

Project CARS debiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One w połowie...
Read More
  • Wariat

    Słaby ten miesiąc najlepiej to odstawić konsole na czerwiec albo iść do sklepy i kupić coś fajnego

    • Nie no Wariat – NBA jest kozakiem!