PlayStation Plus maj 2015 – oferta ujawniona w Japonii

Japońscy gracze już wiedzą, jakie gry otrzymają w majowej ofercie PlayStation Plus. Choć nie wszystkie, to wygląda na to, że niektóre mogą być całkiem niezłe.

ps-plus-november

Oferta PlayStation Plus na maj 2015 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona dla Ameryki Północnej oraz Europy, ale poznaliśmy właśnie gry, które pojawią się w japońskiej ofercie Sony.

PlayStation 3

  • Brothers: A Tale of Two Sons

PlayStation 4

  • Trials Fusion

PlayStation Vita

  • Atelier Totori Plus: The Adventurer of Arland

brothers_hero

Oczywiście wszystkie gry z majowej oferty PlayStation Plus nie zostały ujawnione, ale kolejne tytuły mają pojawić się na japońskim blogu PlayStation już wkrótce.

Z punktu widzenia gracza powyższe tytuły są raczej średnie, szczególnie patrząc na gry na PlayStation 4. Nie odmawiam Trials Fusion jakości, ale nadal wszyscy liczą na pierwszą grę kategorii AAA w ofercie PlayStation Plus.

W ostatnich dniach poznaliśmy doniesienia niemieckiego PlayStation Blog, który twierdzi, że w majowym PlayStation Plus mają pojawić się takie gry jak Knack, Showvel Knight czy też Need for Speed Rivals.

Dajcie znać co myślicie o takiej ofercie dla Japonii, która z pewnością nie będzie miała odzwierciedlenia w PS Plus dla graczy z Europy.

[dzięki – http://gearnuke.com/ps-plus-may-2015-lineup-revealed-japan-include-trials-fusion-ps4/]

Written By
More from Patryk

Dirt Rally wreszcie trafi do sprzedaży w pudełku?

Najnowsza gra rajdowa firmy Codemasters Dirt Rally może już niebawem pojawić się...
Read More