PlayStation Plus kwiecień 2014 – Whoa Dive!, Dishonored i co jeszcze?

Oferta PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku uwzględnia dwie gry: Dishonored na PlayStation 3 oraz Whoa Dive na PlayStation 4. Jakie jeszcze gry otrzymamy w kwietniu?

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Z udostępnionych informacji wiemy, że kwietniowa oferta PlayStation Plus zawierać będzie grę Dishonored na konsolę PlayStation 3 oraz Whoa Dive na PlayStation 4. Co jeszcze udostępni Sony w Plusie na kwiecień?

Sony dorzuciło grę WhoaDive do oferty Instant Game Collection, która jest dostępna od dzisiaj na PlayStation 4. Tytuł już wcześniej był udostępniany dla konsoli Playstation Vita, więc jeżeli wtedy go nie sprawdziliście, to możecie zrobić to teraz. Jest to raczej słabszej jakości produkcja z gatunku indie, na myśl przywodząca klasyczne gry z ery 8-bitowych konsol.

Drugą, szczególnie interesującą propozycją jest gra Dishonored na konsolę PlayStation 3, która będzie dostępna w kwietniowej ofercie PlayStation Plus – to już potwierdzone.

Dishonored to nowa marka Bethesdy, w której wcielamy się w bohatera o imieniu Corvo. Jest to skradanka FPP, która została osadzona w steampunkowym świecie. Gra posiada znakomity klimat i oprawę graficzną dzięki Unreal Engine 3. Z pewnością to jedna z najciekawszych gier ostatnich miesięcy w PlayStation Plus.

Pełna lista gier z oferty PlayStation Plus na kwiecień 2015 powinna zostać opublikowana jeszcze w tym tygodniu.

Warto jednak zastanowić się, jakich gier możemy się spodziewać. Chyba najgłośniejszą byłoby wprowadzenie Driveclub do oferty PlayStation Plus, które spóźnia się już od wielu miesięcy. Sony mogłoby tym zagraniem odzyskać nieco zaufania graczy. Pytanie tylko, czy Evolution Studios ostatecznie przygotowali tę wersję gry?

[dzięki – http://www.theepochtimes.com/n3/1303437-playstation-plus-free-games-april-2015-ps-plus-games-include-woah-dave-and-dishonored/]

Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?
Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?
Written By
More from Patryk

inFamous: Second Son – słabsza grafika, niż ta z prezentacji na E3?

Sucker Punch to kolejny deweloper, który musi tłumaczyć się z przerysowywania grafiki...
Read More