“PlayStation Open Days” po raz pierwszy w Polsce!

Spotkanie SCEE z niezależnymi twórcami z Polski już 7-go maja podczas Międzynarodowego Festiwalu Digital Dragons w Krakowie.

ps4-launch-banner

 

Sony Computer Entertainment Europe, we współpracy z Digital Dragons, zorganizuje w Krakowie w dniu 7 maja 2014 roku “PlayStation Open Days”. Wydarzenie to pozwoli utalentowanym polskim twórcom gier spotkać się zespołem SCEE odpowiedzialnym za współpracę z deweloperami. Polscy deweloperzy będą mogli dowiedzieć się więcej o platformach PlayStation i wydawaniu gier na nie.

PlayStation Open Days to otwarte spotkanie (nie wymagające NDA) organizowane przez Sony Computer Entertainment Europe dla utalentowanych niezależnych deweloperów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat platformy PlayStation i jej możliwości. Wydarzenie skierowane jest zarówno do niezależnych twórców, którzy chcą rozpocząć współpracę z SCEE, jak i do deweloperów, którzy już ze SCEE działają. Jest to okazja do spotkania z pracownikami SCEE, zadania im bezpośrednio pytań, dowiedzenia się o modelach biznesowych. Prelegentami na PlayStation Open Days w Krakowie będą:

  • Agostino Simonetta – Senior Account Manager – SCEE Publisher & Developer Relations
  • Patrick Connor – R&D group engeneer
  • Marcin Jefimow – 11 bit studios
  • Will Freeman – dziennikarz

Dokładna agenda spotkania będzie udostępniona już wkrótce na stronie www.digitaldragons.pl.

ps

Do tej pory PlayStation Open Days gościły wyłącznie w Wielkiej Brytanii i teraz po raz  pierwszy, pojawią się w innych krajach Europy. Pierwsza na liście jest Polska.

[quote style=”4″ author=”Agostino Simonetta, Senior Account Manager, SCEE Publisher & Developer Relations“]“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wyruszyć z Londynu, gdzie zazwyczaj organizowane jest PS Open Days i spotkać się z niezależnymi twórcami w ich własnych krajach. Polska będzie pierwszym krajem, w naszym harmonogramie europejskiej podróży i jesteśmy bardzo podekscytowani tym spotkaniem. Polska ma dobrze prosperującą społeczność niezależnych deweloperów, niektórzy z nich już pracują na platformach PS. Wiemy też, że jest też dużo nowych, niezależnych twórców, którzy próbowali się z nami skontaktować lub chcieliby nawiązać współpracę i zdobyć więcej informacji, to będzie świetna okazja dla nich. Po naszej wizycie w Krakowie pojedziemy do Niemiec, Hiszpanii i i Włoch”[/quote]

PlayStation Open Days odbędzie się w przeddzień Digital Dragons, największej w Polsce imprezy dla branży gier. Spotkanie przedstawicieli branży gier wideo odbędzie się w dniach 8 i 9 maja 2014 roku na Kazimierzu w Starej Zajezdni oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Written By
More from Patryk

Dobre wiadomości dla fanów Microsoftu – cena Xbox One już nie wzrośnie

W sieci pojawiła się bardzo interesująca wypowiedź Michaela Pachtera, znanego analityka Wedbush...
Read More