PlayStation Open Days już za dwa dni w Krakowie

Sony Computer Entertainment Europe już za dwa dni spotka się niezależnymi twórcami z naszego kraju. Jeżeli tylko chcecie uczestniczyć w tym wydarzeniu, zapraszamy Was Krakowski Park Technologiczny, ul. prof. M. Życzkowskiego 14.

ps4-banner

Sony Computer Entertainment Europe, we współpracy z Digital Dragons, organizuje w Krakowie w dniu 7 maja 2014 roku “PlayStation Open Days”. Wydarzenie to pozwoli utalentowanym polskim twórcom gier spotkać się zespołem SCEE odpowiedzialnym za współpracę z deweloperami. Polscy deweloperzy będą mogli dowiedzieć się więcej o platformach PlayStation i wydawaniu gier na nie.

PlayStation Open Days to otwarte spotkanie (nie wymagające NDA) organizowane przez Sony Computer Entertainment Europe dla utalentowanych niezależnych deweloperów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat platformy PlayStation i jej możliwości. Wydarzenie skierowane jest zarówno do niezależnych twórców, którzy chcą rozpocząć współpracę z SCEE, jak i do deweloperów, którzy już ze SCEE działają. Jest to okazja do spotkania z pracownikami SCEE, zadania im bezpośrednio pytań, dowiedzenia się o modelach biznesowych.

Plan imprezy:

  • 12:00 The art of self publishing on PlayStation – Agostino Simonetta – Senior Account Manager – SCEE Publisher & Developer Relations
  • 12:45 PlayStation Development 101 – Patrick Connor – Senior Engineer SCEE R&D
  • 13:30 PC game transformed into a next-gen wonder – Marcin Jefimow – Producer – 11 bit studios
  • 14:15 Working with the press – Will Freeman – Journalist
  • 14:45 Q&A Session

Digital Dragons 2014 2

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefornt – twórcy nie wprowadzą przesadzonej destrukcji otoczenia do gry

Star Wars Battlefront to gra firmy DICE, która trafi na PlayStation 4,...
Read More