PlayStation Now zadebiutuje 13 stycznia w Stanach Zjednoczonych!

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiły się informacje dotyczące usługi PlayStation Now. Przedstawiono pierwsze katalog produkcji oraz ujawniono kilka szczegółów.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Japońska firma od dłuższego czasu sprawdzała działanie usługi PlayStation Now. Wielu graczy nie mogło doczekać się, aż Sony pozwoli graczom na sprawdzenie tejże usługi w rzeczywistości. Korporacja z Kraju Kwitnącej Wiśni zapowiedziała, że PlayStation Now wystartuje już 13 stycznia w Stanach Zjednoczonych. Na ten moment nie wiadomo kiedy usługa zadebiutuje w Europie.

Każdy zainteresowany uzyska dostęp do ponad 100 gier, które trafiły na konsole PlayStation 3. Dostęp uzyskać będzie można poprzez wykupienie abonamentu miesięcznego za cenę 19.99$ (72 zł), lub 3- miesięcznego w cenie 44.49$ (162zł). Sony zapowiedziało jednak, iż przed wykupieniem usługi gracze dostaną możliwość wypróbowania PlayStation Now za sprawą tygodniowej wersji próbnej. Firma zapowiada, że katalog gier będzie sukcesywnie rozszerzał się o kolejne tytuły.

Japońska firma zapowiada, że posiadacze najnowszej konsoli Sony, czyli PlayStation 4 bez problemu będą mogli zapoznać się z tytułami dostępnymi w usłudze PlayStation Now. Według Japończyków ma to być świetna okazja dla graczy, którzy nie zdążyli zagrać we wszystkie, interesujące ich gry na poprzedniej generacji.

Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun tej niezwykle interesującej usługi koncernu Sony. Miejmy nadzieję, że całość rozkręci się na dobre również w naszym kraju. Prędzej czy później usługa pojawi się również w Europie, a zatem i w Polsce. W przeciągu miesięcy powinniśmy otrzymać konretne informacje na ten temat.

Jak myślicie, czy dzięki PlayStation Now odświeżone wersje gier nie będą już trafiały do sprzedaży?

[dzięki- http://blog.us.playstation.com/2015/01/05/playstation-now-subscription-program-all-the-details/]

More from Mikołaj Ciesielski

Filmy w 60 klatkach na sekundę są już dostępne w serwisie YouTube!

Popularny serwis internetowy YouTube już od jakiegoś czasu zapowiadał możliwość oglądania filmów...
Read More