PlayStation Network nie działa poprawnie?

W sieci pojawiły się informacje na temat awarii platformy PlayStation Network. Osoby próbujące się zalogować natrafią na komunikat o konserwacji serwerów.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

PlayStation Network aktualnie jest nieaktywne z powodu przeprowadzanych konserwacji. Dziwna sprawa, bowiem koncern Sony zazwyczaj informuje o takich wydarzeniach kilka tygodni czy też dni wcześniej, tym razem jednak sieć została zblokowana bez konkretnych tłumaczeń.

Gracze z całego świata donoszą o pojawianiu się komunikatu NW – 31201-7, jednakowoż na ten moment nikt nie zna jego konkretnych przyczyn. Informatycy Sony milczą w tej sprawie, ale na fanpage’u pojawił się krutki wpis na ten temat.

”W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać terminu zakończenia prac, przepraszamy za niedogodności” – oficjalny fanpage Sony na Facebooku.

W przeszłości tego typu awarie były wcześniej sygnalizowane przez koncern Sony. Pamiętajmy jednak, że również w przeszłości PlayStation Network zostało zaatakowane przez grupkę hackerów. Gracze będą musieli poczekać na rozwój wydarzeń, a skoro nie możecie zalogować się w PlayStation Network, to warto rzucić na nasze fragmenty rozgrywki ze zmagań wieloosobowych w Battlefield 4. Apetyt Wam wróci!

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/uh_oh_psn_is_down.html]

Written By
More from Patryk

Final Fantasy VII kontra Final Fantasy VII Remake – zobacz jak zmieniła się ta gra

Square Enix przygotowuje wielki remake kultowego Final Fantasy VII z PlayStation na...
Read More