PlayStation EXTRA Live już jutro w Warszawie

Ekipa PlayStation Polska Extra ponownie rusza w trasę. W najbliższy weekend redakcja będzie uchwytna w Warszawie.

PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.
PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.

PlayStation Extra organizuje kolejną imprezę dla fanów gier wideo. Tym razem ekipa pojawi się w Warszawie, a dokładniej w C.H Arkadia w piatek, sobotę i niedzielę w godzinach otwarcia galerii.

Przez trzy następne dni, gracze będą mieli szansę poznać możliwości PlayStation 4, ale przede wszystkim zagrać w nieprezentowaną wcześniej w Polsce, przedpremierową wersję The Order 1886. To chyna największa atrakcja weekendowego spotkania z graczami. Warto więc zagospodarować trochę czasu i wpaść do strefy PlayStation.

W sobotę – 13 grudnia, od godz. 11.00 będą trwały nagrania do PlayStation Polska EXTRA, które poprowadzi Kinga.

To jednak nie wszystko, specjalną atrakcją będzie jubileuszowa wersja konsoli PlayStation – 20th Anniversary Edition – wpadnij na imprezę i zobacz na żywo jak prezentuje się limitowana edycja wizualnie inspirowana pierwszą, legendarną konsolą japońskiego giganta.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Kolejna odsłona Call of Duty w klimatach II wojny światowej?

W sieci pojawiły się intrygujące informacje z obozu Treyarch, czyli jednej z...
Read More