PlayStation EXTRA Live już jutro w Katowicach

Już w najbliższy weekend ekipa PlayStation Polska Extra rusza w kolejną trasę, aby zorganizować imprezę na terenie Katowic.

PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.
PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.

Macie plany na najbliższy weekend? Jesteście fanami PlayStation i świetnych gier wideo? Zapraszamy do Katowic!

Sony Computer Entertainment Polska przygotowało imprezę dla wszystkich wielbicieli PlayStation z okazji pierwszych urodzin PlayStation 4. W miniony weekend w trasę ruszyła strefa PlayStation EXTRA Live, pierwszym punktem na mapie był Kraków.

Już jutro – 28 listopada 80-cio metrowa strefa PlayStation 4 odwiedzi Katowice. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych do Silesia City Center w piatek, sobotę i niedzielę w godzinach otwarcia galerii.

To jednak nie wszystko, bowiem wszyscy goście będący subskrybentami usługi PlayStation Plus będą mieli dostęp do gier bez kolejek oraz będą mogli odebrać w strefie specjalne gadżety ”Plusowicza”. Każdy gracz będzie będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami od firmy PlayStation.

Ważne – sobotę od godz. 11:00 do 17:00 będą trwały nagrania do PlayStation Polska EXTRA z Kingą w roli głównej. Poniżej kalendarz nadchodzących imprez:

  • 28 – 30.11 Katowice, SILESIA
  • 5 – 7.12 Gdańsk, G. BAŁTYCKA
  • 12 – 14.12 Warszawa, ARKADIA
  • 19 – 21.12 Poznań, MALTA

[informacja prasowa]

Wpadacie pograć z nami?
Wpadacie pograć z nami?

Written By
More from Patryk

Zwiastun premierowy gry Assassin’s Creed Chronicles: China

W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry Assassin’s Creed Chronicles: China. Gra...
Read More