PlayStation Experience – oglądaj transmisję na żywo w internecie

PlayStation Experience w tym roku będzie niesłychanie mocne i można spodziewać się kilku znaczących zapowiedzi. Warto imprezę oglądać razem na YouTube albo Twitchu.

Zdecydowałem się zamieścić odnośniki do oficjalnych transmisji imprezy PlayStation Experience 2015, którą będziecie mogli śledzić za pośrednictwem transmisji na żywo w internecie.

Tegoroczne PlayStation Experience potrwa od 5 do 6 grudnia. Konferencja rozpoczyna się już w najbliższą sobotę o 19, a na Projekt Konsola będę na bieżąco informować o najciekawszych doniesieniach, zatem zapraszam do śledzenia i częstego odwiedzania bloga.

Poniżej możecie Państwo znaleźć odtwarzacz z Twitch.tv, ale transmisję można śledzić również na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube. Myślę że warto oglądać, bowiem na imprezie z pewnością zaprezentowane będzie Uncharted 4: A Thief’s End, ale i wiele, wiele innych gier. Ja osobiście liczę na chociażby krótki gameplay z Street Fighter V oraz możliwe, że jakąkolwiek prezentację Resident Evil 2 Remake (oby, oby!).

Watch live video from PlayStation on www.twitch.tv
 

[interaction id=”56556cc641f2d0122bb30d93″]

Written By
More from Patryk

Sleeping Dogs: Definitive Edition już dostępne w sprzedaży

Sleeping Dogs: Definitive Edition to reedycja gry Square Enix, która w nowej...
Read More