PlayStation Experience 2015: ujawniono grę Ace Combat 7

Na imprezie PlayStation Experience 2015 zaprezentowano również nową odsłonę kultowej serii Namco w postaci Ace Combat 7 na PlayStation 4 ze wsparciem PlayStation VR.

Bandai Namco zaskoczyło wszystkich na imprezie PlayStation Experience 2015 prezentacją swojej najnowszej produkcji na PlayStation 4 oraz PlayStation VR. Ujawniono Ace Combat 7, które nieco futurystyczne od strony oprawy graficznej może zachwycić każdego.

Jakie zmiany wnosi do cyklu najnowsza, siódma z kolei odsłona serii? Przede wszystkim wielkie, podniebne bitwy, ultra nowoczesne uzbrojenie i wymagający przeciwnicy. To wszystko w kampanii dla pojedynczego gracza, ale nie powinniście zapominać również o trybie multiplayer.

Ponadto twórcy gry zapowiedzieli, że Ace Combat 7 będzie wspierane przez gogle PlayStation VR, co oznacza niesamowite doświadczenia i czyni z tej gry jedną z najciekawszych na gogle Sony.

Kultowa seria pojawia się na konsolach już od 20 lat. Producent niestety nie podał żadnej daty premiery, nawet przybliżonej. Wiemy natomiast, że gra wyjdzie na PlayStation 4, ale czy tylko, tego dowiemy się wkrótce.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EI6lHttOvBI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56556cc641f2d0122bb30d93″]

Written By
More from Patryk

Prezes Sony Worldwide Studios ma inny plan na PlayStation Vita, w którym gry nie będą istotne

W sieci opublikowano wywiad z prezesem firmy Sony Worldwide Studios, Shuhei Yoshidy,...
Read More