PlayStation Experience 2015 – gameplay trailer z gry Final Fantasy VII Remake

Sony zaprosiło na imprezę PlayStation Experience 2015 przedstawicieli firmy Square Enix, którzy przywieźli najbardziej wyczekiwaną gier ostatnich lat. Final Fantasy VII Remake!

Podczas konferencji PlayStation Experience firmy Sony w San Francisco zaprezentowano nowy trailer Final Fantasy 7 Remake. W materiale znalazły się fragmenty rozgrywki, czyli tak bardzo wyczekiwany gameplay!

Dzięki materiałowi wideo mogliśmy poznać większą ilość bohaterów w akcji. Cloud Strife i jego ekipa nie walczą już w systemie turowym, ale tym przypominającym starcia w czasie rzeczywistym rodem z gier Final Fantasy XV oraz Kingdom Hearts 3.

To bardzo dobra wiadomość, bowiem Remake prezentuje się naprawdę znakomicie. Ponadto potwierdzono na konferencji, że port z PC oryginalnej gry Final Fantasy VII pojawi się już dzisiaj na PlayStation Store dla systemu PlayStation 4.

Poniżej możecie obejrzeć wyczekiwane od wielu lat wideo z czystą rozgrywką. Dzieje się i widać, że gra jest już w zaawansowanym stadium produkcji!

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=oMWEjWCwjzM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Jak szybko pojawiła się edycja PlayStation Plus gry Driveclub, tak szybko zniknęła z PS Store

Driveclub to całkiem pozytywna gra wyścigowa, która dostępna jest ekskluzywnie na PlayStation...
Read More