PlayStation 4 z trzema grami w ofercie sklepów Biedronka

W ofercie sklepów Biedronka możemy znaleźć często bardzo ciekawe książki, filmy na DVD czy też gry wideo. Sprzęt raczej rzadko trafia do Biedronek, ale dziś dowiadujemy się o znakomitej promocji na PlayStation 4.

Jeżeli tylko planowaliście zakup którejś z konsol obecnej generacji, to w sieci sklepów Biedronka pojawiła się znakomita okazja na zaopatrzenie się w konsolę Sony. Biedronka wprowadza świetny zestaw PlayStation 4 z trzema grami w rewelacyjnej cenie. Oczywiście promocja nie dotyczy wszystkich sklepów w całej Polsce a ilość egzemplarzy jest ograniczona, ale warto poszukać po sklepach omawianego zestawu. W skład promocyjnego bundle packa w Biedronce wchodzą:

  • konsola PlayStation 4,
  • okablowanie,
  • kontroler DualShock 4,
  • Watch Dogs,
  • Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a,
  • Assassin’s Creed Syndicate.

Oferta będzie dostępna od najbliższego piątku, to jest 23 października, ale tak jak wspominałem, liczba sztuk będzie mocno ograniczona, więc zainteresowani powinni przygotować się na polowanie. Warto podkreślić, że mowa tutaj o konsoli PlayStation 4 z dyskiem o pojemności 1 TB. Na koniec oczywiście sprawa najistotniejsza, mianowicie cena tego bundle packa. W Biedronce znakomity zestaw PlayStation 4 z trzema świetnymi grami możecie zakupić za kwotę 1699 złotych.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/ps4-biedronka.jpg”]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Czarny Piątek w sklepie Xbox Store – gry na Xbox One w świetnych cenach

Microsoft przygotował świetną promocję dla graczy z okazji tak zwanego Black Friday,...
Read More