PlayStation 4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dostępne w Polsce

Kozacka wersja konsoli PlayStation 4 z motywem z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się w naszym kraju o czym z dumą informuje PlayStation Polska i CDP.pl.

Sony ogłosiło dziś, że “Pakiet PlayStation4 z METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN w Limitowanej Edycji” będzie dostępny w Polsce już 1 września 2015 r., jednocześnie z premierą gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, produkcji popularnego Hideo Kojimy.

metal gear solid 5 banner

Pakiet ten zawierać będzie komputerowy system rozrywki PlayStation 4 z 500GB dyskiem twardym oraz kontroler bezprzewodowy. Zarówno system, jak i kontroler będą zawierały motywy z gry. Zestaw ten będzie dostępny przez ograniczony czas, u wybranych dystrybutorów detalicznych.

Konsola PlayStation 4, znajdująca się w pakiecie, dostępna będzie w kolorze głębokiej czerwieni ze złotymi obramowaniami, co ma przypominać “bioniczne ramię” Snake’a. Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 dostępny będzie w kolorze szary metalik, przypominającym broń Snake’a.

Zarówno system PS4, jak i kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 będą oznaczone emblematem jednostki Diamond Dogs, prywatnej organizacji wojskowej, prowadzonej przez Snake’a. Pakiet PlayStation 4 z gry będzie też dostępny z 500GB systemem PS4 w kolorze czarnym.

[dzięki – PlayStation Polska]

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

Square Enix zapowiada tajemniczy Project Code Z

Firma Square Enix zdecydowała się upublicznić bardzo ciekawy obrazek zapowiadający ich najnowszą,...
Read More