PlayStation 4 – premiera w Japonii już za kilka godzin

Japonia szykuje się na premierę PlayStation w swoim kraju. Sony organizuje ogromną imprezę w swojej siedzibie w centrum Tokio. W sieci możemy obejrzeć pierwsze materiały wideo. W rolach głównych Wiedźmin 3: Dziki Gon, inFamous: Second Son i Final Fantasy XV.

kaz-hirai-playstation-4

 

Japońska premiera PlayStation 4 została zaplanowana na dzisiejszą noc.Sony zorganizowało wielką imprezę z tej okazji, a odbędzie się ona w biurowcu firmy, w samym centrum Tokio o godzinie 22:30 lokalnego czasu. W sieci zostały opublikowane pierwsze materiały promocyjne z tej okazji. Trzy części dłuższego spotu reklamowego zapraszają wszystkich chętnych do udziału w imprezie. W Japonii potwierdzili obecność tacy bohaterowie jak Geralt z Rivii, bohater gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, legendarny Snake, jak również bohaterowie gry Final Fantasy XV. To tylko wierzchołek góry lodowej…

Na prezentacji nie zabrakło innych, nie mniej wartościowych hitów. PlayStation 4 to okazja do zagrania w takie hity jak Assassin’s Creed IV: Black Flag, Final Fantasy XV, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes czy mocarne inFamous: Secend Son. Na imprezie pojawi się sporo znanych i poważanych w branży osobistości. Obecność potwierdzili: Andrew Hourse, prezes brytyjskiego oddziału Sony, ekscentryczny Hideo Kojima, który jest szefem Kojima Productions oraz prezydent japońskiej korporacji Shuei Yoshida. Premierę możecie obejrzeć również wy. Sony udostępni oficjalną stronę, na której możecie przyglądać się relacji z tej wspaniałej imprezy prosto z Japonii.

Written By
More from Patryk

Rok obecności PlayStation 4 oraz Xbox One na rynku- podsumowanie

PlayStation 4 oraz Xbox One są już od roku na rynku. Warto...
Read More