PlayStation 4 oraz Xbox One z motywami Grand Theft Auto V

Rockstar przygotowało nie tylko Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji, ale również nowe wersje samych konsol, stylizowane logotypem superprodukcji.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

W sieci pojawiły się znakomite zdjęcia równie znakomitych edycji konsol PlayStation 4 oraz Xbox One, które zostały wystylizowane logotypem Grand Theft Auto V. Sprzęt został zaprojektowany przez samo Rockstar, które przygotowało specjalny na konkurs towarzyszący premiery ich superprodukcji.

Poniżej prezentujemy dwa zdjęcia konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Sprzęty otrzymały zupełnie nową kolorystykę – połączenie czerni z zielenią. Zarówno konsola Sony, jak również Microsoftu prezentuje się wyśmienicie z ogromnym logotypem Grand Theft Auto V.

Niestety, ale konkurs, jak również i sprzęt, nie będzie dostępny w naszym kraju. Pozostaje tylko napawać się widokiem tychże wersji konsol i liczyć, że kiedyś może trafią do oficjalnej dystrybucji.

xbox one gta

playstation 4 gta

Written By
More from Patryk

Ujawniono zawartość przepustki sezonowej Dying Light

W sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące przepustki sezonowej dla gry Dying...
Read More