PlayStation 4 kontra Xbox One w grze Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront wygląda na bardzo filmową grę, co udowodniły testy wersji beta na PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł jest niesamowity, ale oczywiście zaczęły rodzić się pytania, na które platformie wygląda lepiej?

W sieci pojawiły się bardzo fajne filmiki wideo obrazujące różnice, a raczej ich niewielką ilość, w grze Star Wars Battlefront na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeżeli chodzi o tryb multiplayer przez sieć, to na konsoli PlayStation 4 uzyskano lepszą jakość grafiki. Mowa tutaj o rozdzielczości 900p, zaś na konsoli Microsoftu gracze będą korzystać z rozdzielczości 720p.

W trybie podzielonego ekranu zanotowano wyraźne spadki animacji, aczkolwiek gra stara się trzymać stałe 30 klatek na sekundę. Zmniejszenie płynności było wymagane, aby oprawa graficzna mogła zachować stosunkowo dobrą jakość otoczenia. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę i wygląd gry Star Wars Battlefront, to ogólna jakość obu wersji jest bardzo podobna. Firma DICE nie zdecydowała się na konkretne cięcia względem którejkolwiek z konsol.

Star Wars Battlefront powinno pogodzić użytkowników konsol Xbox One i PlayStation 4. Bez wątpienia ten tytuł wygląda niezwykle filmowo na obu konsolach i gra się w niego równie wspaniale. Gra pojawi się na rynku już w listopadzie tego roku. Poniżej możecie sprawdzić dwa filmiki dotyczące grafiki w grze Star Wars Battlefront.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=w-qvOrP2Mio” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=v1Q6ETbv7Wk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

The Technomancer od studia Spiders zapowiedziane na PlayStation 4, Xbox One i PC

Focus Home Interactive zapowiedzieli nową grę z gatunku RPG o nazwie The...
Read More