PlayStation 4 kontra Xbox One w Dying Light

Redakcja Gamingbolt zmontowała bardzo ciekawe porównanie graficzne Dying Light. Przygotowano gameplay zestawiający ze sobą PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

W sieci pojawił się kolejny materiał wideo z gry Dying Light, tym razem jednak mowa o porównaniu grafiki na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W teorii to konsola Sony jest mocniejsza, ale na poniższych materiale wideo nie widać znaczących spadków jakości na Xbox One. Najwyraźniej firmie Techland udało się zachować dobre proporcje jakościowe na obu platformach.

Dying Light pojawi się już w najbliższy piątek, ale jeżeli gracze mają dylemat, jaką edycję wybrać, to redakcja Gamingbolt przygotowała dla nich bardzo ciekawe nagranie. Mowa tutaj o porównaniu oprawy graficznej na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Dying Light to przede wszystkim otwarta przestrzeń i jej świetna prezentacja. Gra może się pochwalić efektownymi ujęciami, panoramą ogromnego miasta oraz świetnym oświetlenie. Nowe platformy nie zwalniają ani na chwilę, toteż właściciele Xbox One oraz PlayStation 4 będą mogli cieszyć się w stabilną oraz wysokiej jakości oprawą graficzną.

[dzięki – http://gamingbolt.com/dying-light-ps4-versus-xbox-one-comparison-almost-identical-across-both-platforms]

Written By
More from Patryk

Ryse: Son of Rome pojawi się na komputerach klasy PC

Kolejna gra z biblioteki Xbox One pojawi się na komputerach osobistych. Tym...
Read More