PlayStation 4 kontra komputery PC na nowym zwiastunie Project CARS

Opublikowano w sieci najnowszy zwiastun gry Project CARS, który koncentruje się na porównaniu oprawy graficznej na PlayStation 4 oraz PC.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

W sieci od dłuższego czasu pojawiają się materiały wideo z gry Project CARS. Tytuł jest reprezentantem gier wyścigowych oraz cechuje się wybitnie dopracowaną oprawą graficzną. Wśród społeczności graczy pojawiły się spekulacje, czy aby na pewno prezentowane filmiki pochodzą z konsol stacjonarnych, a nie tylko z wersji na komputery osobiste.

Producent wychodzi na przeciw wątpliwościom graczy i publikuje całkiem ciekawy materiał wideo prezentujący rozgrywkę na torze Brands Hatch.Rzućcie okiem na porównanie jakości Project CARS na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Wybrane redakcje otrzymały już dostęp do wersji testowej gry, co skutkuje pojawianiem się kolejnych materiałów wideo w sieci. Redakcja MrVG24/7 podkreśla, że tytuł działa w najwyższej jakości (1080p oraz 60 klatkach na sekundę) w przypadku PlayStation 4 oraz PC.

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej, dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki „By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry. Tytuł pojawi się na rynku już 21 listopada tego roku. Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Written By
More from Patryk

Rozpoczęły się finały Intel Extreme Masters 2015 (IEM 2015) Katowice

Finały Intel Extreme Masters 2015 rozpoczęły się w Katowicach. Gracze zmierzą się...
Read More