PlayStation 4 kontra komputery PC na nowym zwiastunie Project CARS

Opublikowano w sieci najnowszy zwiastun gry Project CARS, który koncentruje się na porównaniu oprawy graficznej na PlayStation 4 oraz PC.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

W sieci od dłuższego czasu pojawiają się materiały wideo z gry Project CARS. Tytuł jest reprezentantem gier wyścigowych oraz cechuje się wybitnie dopracowaną oprawą graficzną. Wśród społeczności graczy pojawiły się spekulacje, czy aby na pewno prezentowane filmiki pochodzą z konsol stacjonarnych, a nie tylko z wersji na komputery osobiste.

Producent wychodzi na przeciw wątpliwościom graczy i publikuje całkiem ciekawy materiał wideo prezentujący rozgrywkę na torze Brands Hatch.Rzućcie okiem na porównanie jakości Project CARS na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Wybrane redakcje otrzymały już dostęp do wersji testowej gry, co skutkuje pojawianiem się kolejnych materiałów wideo w sieci. Redakcja MrVG24/7 podkreśla, że tytuł działa w najwyższej jakości (1080p oraz 60 klatkach na sekundę) w przypadku PlayStation 4 oraz PC.

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej, dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki „By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry. Tytuł pojawi się na rynku już 21 listopada tego roku. Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Written By
More from Patryk

Przegląd oferty Microsoft – najciekawsze oferty aplikacji i gier na konsole

Microsoft przypomina o swojej ofercie najciekawszych gier i aplikacji na Windows, jak...
Read More