PlayStation 4 – aktualizacja 1.71 już dostępna

Firma Sony udostępniła właścicielom PlayStation 4 kolejną aktualizację. Tym razem jest to Firmware 1.71, który wprowadza kilka pomniejszych zmian.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

Firma Sony od jakiegoś czasu zapowiadała udostępnienie kolejnej aktualizacji oprogramowania PlayStation 4. Tak też się stało, toteż z pewnością spotkaliście się z tym osobiście po włączeniu konsoli. Update nosi numerek 1.71 i wnosi kilka pomniejszych zmian, o których japoński gigant jeszcze nas nie poinformował. Wiadomo tylko tyle, że wkrótce zostanie zaprezentowana pełna lista zmian, które ona wprowadza.

Dziś w sieci pojawiły się jednak pierwsze pogłoski na temat rzeczonej aktualizacji. Jej zadaniem jest wprowadzenie stabilności łącza podczas przeglądania oferty PlayStation Store, jak również usprawnienie wprowadzonej ostatnio opcji pobierania dodatków przed premierą, a więc Play As Soon. Co więcej, pojawiła się też całkiem ciekawa informacja o tym, jakoby gracze mogli zapraszać teraz do grupy dyskusyjnej aż szesnaście osób. Grupa ośmiu osób może więc rozsyłać zaproszenia do kolejnych rozmówców, którzy oczywiście zaproszenia mogą przyjąć lub nie.

Ostatnią pozytywną zmianą jest naprawienie funkcji zapisu w chmurze. Aktualizacja 1.71 wprowadziła mnóstwo błędów z tym związanych, co wpłynęło negatywnie na korzystanie z zapisu w chmurze. Zapisane pliki odmawiały posłuszeństwa, a gracze najzwyczajniej tracili wcześniejsze postępy w grach. Dostęp do plików został przywrócony. 

[dzięki – DualShockers]
Od teraz będziemy mogli bawić się w szesnaście osób jednocześnie!
Od teraz będziemy mogli bawić się w szesnaście osób jednocześnie!
Written By
More from Patryk

Milik vs Kędziora w grze FIFA 16 na Xbox One

W sieci pojawił się świetny materiał wideo z gry FIFA 16 w...
Read More