Player.pl już dostępne na PlayStation 4

Firma Sony udostępniła polskim graczom aplikację Player.pl, która jest już dostępna z poziomu systemu PlayStation 4.Wcześniej aplikacja nosiła nazwę TVNplayer.

Program telewizji TVN w zasięgu Twojej konsoli PlayStation 4!
Program telewizji TVN w zasięgu Twojej konsoli PlayStation 4!

Popularny TVNplayer dostępny będzie na konsoli PlayStation 4 pod nazwa Player.pl. Polski oddział Sony potwierdza decyzję wprowadzenia ciekawej oferty programowej telewizji TVN na konsolę PlayStation 4. 

Rzeczona aplikacja umożliwi użytkownikom konsol PlayStation na dostęp do najpopularniejszych produkcji telewizji TVN. Mowa tuta o serialach takich jak „Lekarze” czy „Prawo Agaty” oraz ekskluzywnych materiałów nieemitowanych na antenie TV: „Lekarze nocą” (komediowe epizody i sekrety nocnych dyżurów z serialu „Lekarze”) czy ciąg dalszy kolejnych odcinków programu „Kuba Wojewódzki”. Oferta Player.pl cały czas rozszerza się również o produkcje spoza TVN.

Co więcej, zainteresowanie serwisem będą mogli oglądać między innymi popularne amerykańskie seriale takie jak: „Spartakus”, „Mistrzowie horroru”, czy „Miasto cudów”, a od niedawna także program „Newsy z Hollywood”, przedstawiający najgorętsze światowe premiery kinowe i nowinki z czerwonego dywanu. Player.pl to również oferta dla dzieci i młodzieży znajdują się m.in. „Teletubisie”, „Truskawkowe ciastko”, „Troskliwe misie”, „Inspektor Gadżet” czy „Johnny Test”.

Warto również wspomnieć o platformie Ipla, którą na PlayStation 4 planował wprowadzić Polsat. Na ten moment nie znamy jednak konkretnych informacji na ten temat. Aplikacja Player.pl jest już dostępna do pobrania dla wszystkich zainteresowanych.

TVNplayer to teraz Player.pl. Aplikacja zawiera ciekawą ofertę programową.
TVNplayer to teraz Player.pl. Aplikacja zawiera ciekawą ofertę programową.
Written By
More from Patryk

PlayStation 4 kontra Xbox One w grze FIFA 16

Ekipa Digital Foundry w ostatnich dniach ma ręce pełne roboty. Najpierw test...
Read More