Platinum Games prezentuje grę The Legend of Korra

Podczas targów Comic-Con firma Platinum Games zaprezentowała swój nowy projekt. Mowa tutaj o grze The Legend of Corra, która otrzymała materiały wideo.

Twórcy The Legend of Korra to firma Platinum Games, która odpowiedzialna jest za sukces Bayonetty.
Twórcy The Legend of Korra to firma Platinum Games, która odpowiedzialna jest za sukces Bayonetty.

W trakcie imprezy branżowej Comic-Con zaprezentowano nowe fragmenty wideo promujące grę The Legend of Korra. Za tytuł jest odpowiedzialne studio Platinum Games, które wcześniej zajmowało się takimi grami jak Bayonetta, Vanquish czy tez Metal Gear Rising.

Poniżej możecie rzucić okiem na pierwsze materiały wideo z tej gry. Pierwszy z nich jest dłuższy i nakreśla nam schemat zabawy w The Legend of Korra. Materiał jest jednak pozbawiony głosu. Drugi filmik został opublikowany przez dziennikarzy serwisu IGN, toteż możecie wsłuchać się w pełne udźwiękowienie tego projektu oraz komentarz samych twórców. 

Tytuł jest reprezentantem gier akcji, w których głównym elementem zabawy jest walka wręcz. Głowna bohaterka historii, a więc Korra, jest awatarem, a więc szczególnie uzdolnionym wojownikiem, który dysponuje mocą czterech żywiołów. Podczas rozgrywki będziecie mogli skorzystać z mocy ognia, wody, ziemi oraz wiatru. 

Serial animowany jest nadawany na kanale Nickelodeon. Miesiąc temu rozpoczęto emisję trzeciego sezonu przygód odważnej Korry. Gra zostanie wydana na platformach PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Premiera została zaplanowana na jesień tego roku.

Written By
More from Patryk

GTA 5 będzie otrzymywało dodatki na wszystkie platformy w tym samym czasie

Firma Rockstar planuje udostępniać kolejne dodatki DLC oraz aktualizacje gry GTA 5...
Read More