Piętnaście minut z Forza Horizon 2

Przed nami wielka premiera Forza Horizon 2 na Xbox One oraz Xboksie 360. Autorzy gry postanowili zamieścić w sieci pierwszy kwadrans rozgrywki przedstawiający tę grę wyścigową w akcji.

Forza Horizon 2 to pozycja typu ''must have'' właścicieli Xbox One.
Forza Horizon 2 to pozycja typu ”must have” właścicieli Xbox One.

Premiera Forza Horizon 2 już w przyszłym tygodniu na Xbox One oraz Xboksie 360. Grę możecie osobiście przetestować za pośrednictwem wersji demonstracyjnej udostępnionej przez firmę Microsoft. Jednakowoż w sieci opublikowano materiał filmowy przedstawiający pierwszy kwadrans przedstawiający zabawę z tym wyścigowym tytułem na konsoli Microsoftu.

Trzeba przyznać, że jakość wykonania Forza Horizon 2 stoi na wysokim poziomie, co potwierdzają pierwsze, zagraniczne recenzje tej gry.

Gra jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętej i ocenianej (średnia na Metacritic to 85 punktów) Forzy Horizon wydanej tylko na Xboksie 360. Druga odsłona marki zabiera nas do Europy Południowej, gdzie w świecie o otwartej strukturze będziemy ścigać się z innymi kierowcami wyścigowymi. Oczywiście autorzy gry udostępnili nam bardzo interesująca ofertę samochodów (około 200 egzemplarzy), toteż fani motoryzacji nie powinni się nudzić.

Written By
More from Patryk

Sześć milionów graczy grało w wersję beta Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts ujawniła informacje dotyczące beta testów gry Battlefield Hardline, które...
Read More