Piętnaście minut z Forza Horizon 2

Przed nami wielka premiera Forza Horizon 2 na Xbox One oraz Xboksie 360. Autorzy gry postanowili zamieścić w sieci pierwszy kwadrans rozgrywki przedstawiający tę grę wyścigową w akcji.

Forza Horizon 2 to pozycja typu ''must have'' właścicieli Xbox One.
Forza Horizon 2 to pozycja typu ”must have” właścicieli Xbox One.

Premiera Forza Horizon 2 już w przyszłym tygodniu na Xbox One oraz Xboksie 360. Grę możecie osobiście przetestować za pośrednictwem wersji demonstracyjnej udostępnionej przez firmę Microsoft. Jednakowoż w sieci opublikowano materiał filmowy przedstawiający pierwszy kwadrans przedstawiający zabawę z tym wyścigowym tytułem na konsoli Microsoftu.

Trzeba przyznać, że jakość wykonania Forza Horizon 2 stoi na wysokim poziomie, co potwierdzają pierwsze, zagraniczne recenzje tej gry.

Gra jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętej i ocenianej (średnia na Metacritic to 85 punktów) Forzy Horizon wydanej tylko na Xboksie 360. Druga odsłona marki zabiera nas do Europy Południowej, gdzie w świecie o otwartej strukturze będziemy ścigać się z innymi kierowcami wyścigowymi. Oczywiście autorzy gry udostępnili nam bardzo interesująca ofertę samochodów (około 200 egzemplarzy), toteż fani motoryzacji nie powinni się nudzić.

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Unity – gorące materiały z rozgrywki

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej i lubianej serii gier firmy...
Read More