Pierwszy zwiastun Yakuzy Zero

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. Na trwających targach Tokyo Game Show zaprezentowany został zwiastun tej produkcji.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero to gra, której po prostu nie mogło zabraknąć podczas targów Tokyo Game Show. Nie dziwi więc nikogo fakt, iż twórcy postanowili nie tylko opowiadać o swojej najnowszej produkcji, ale także co nieco z niej pokazać. Dzięki takiemu podejściu możemy zobaczyć pierwszy zwiastun Yakuzy Zero, który zapowiada, że po raz kolejny fani serii powinni być zadowoleni z efektów pracy twórców. Rzućcie okiem i zdecydujcie, czy warto zainwestować w najnowszą odsłonę serii.

Mimo licznych informacji i zapowiedzi wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy co zapewne zasmuci fanów serii zamieszkujących Stary Kontynent. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że twórcy przemyślę tę sprawę i być może już niedługo będziemy mogli cieszyć się z faktu, iż Yakuza Zero trafi do Europy.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w przyszłym roku Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

More from Mikołaj Ciesielski

Sony zapowiedziało limitowaną edycję PlayStation 4 dla fanów Batmana!

Sony zapowiedziało kolejną limitowaną edycję PlayStation 4. Tym razem motywem przewodnim będzie...
Read More