Pierwszy zwiastun Tony Hawk’s Pro Skater 5 zawierający fragmenty rozgrywki

Kolejna odsłona legendarnej serii Tony Hawk’s Pro Skater zbliża się wielkimi krokami. Twórcy opublikowali pierwszy zwiastun zawierający elementy rozgrywki.

Od momentu zapowiedzi nowej części cyklu wszyscy fani czekają z wypiekami na twarzy na dzień premiery, lecz równie mocno czekali na pierwszy fragment rozgrywki. Firma Activision postanowiła spełnić oczekiwania fanów i najnowszy zwiastun jasno pokazuje nam jak prezentuje się Tony Hawk’s Pro Skater 5 w akcji.

Warto wspomnieć, że nad najnowszą odsłoną serii pracuje studio Robomodo, które stworzyło już wcześniej dwie odsłony cyklu, a mianowicie Tony Hawk: Shred oraz Tony Hawk: Ride. Wszyscy liczą na to, że zapowiedzi wydawcy oraz twórców, dotyczące powrotu najnowszej odsłony do korzeni okażą się prawdziwe.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Premiera gry na „blaszakach” oraz konsolach ósmej generacji zaplanowana jest na 29 września. Posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xboksów 360 będą musieli poczekać na ten tytuł nieco dłużej.

tony-hawks-pro-skater-5-playstation-exclusive-character-heads

https://youtu.be/FiDhCCdtMTE

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2015- co przyniosą tegoroczne targi? Czyli kilka słów o moich oczekiwaniach

Targi E3 od dawna są miejscem najważniejszych zapowiedzi oraz pokazów, na które...
Read More