Pierwszy zwiastun gry The Witcher: Battle Arena oraz zaproszenie do testów beta

Studio CD Projekt RED opublikowało w sieci pierwszy zwiastun gry The Witcher: Battle Arena. Jest to tytuł z gatunku MOBA, który będziecie mogli sprawdzić w wersji beta.

The Witcher: Battle Arena to szturm firmy CD Projekt RED na gatunek MOBA.
The Witcher: Battle Arena to szturm firmy CD Projekt RED na gatunek MOBA.

Firma CD Projekt RED od dłuższego czasu pracuje nad grą z gatunku MOBA pod tytułem The Witcher: Battle Arena, która pojawić się ma na urządzeniach mobilnych. Producent poinformował nas o najnowszym zwiastunie gry oraz szansy dołączenia do testów beta. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani osobistym przetestowaniem tego tytułu, to polecam odwiedzić oficjalną stronę projektu. Początkowa faza testów The Witcher: Battle Arena obejmować będzie tylko tablety oraz urządzenia mobilne oparte o system Android. 

The Witcher Battle Arena to wciągająca gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), osadzona w wiedźmińskim świecie. Zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych, Battle Arena łączy przystępność rozgrywki z doskonałym balansem i ogromną liczbą strategii, które gracze mogą stosować na polu bitwy.

Za grę odpowiada CD Projekt RED, które współpracuje z Fuero Games, gra The Witcher Battle Arena będzie miała swoją premierę w czwartym kwartale 2014 roku na platformach: iOS, Android, Windows Phone i Windows (tablety). Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun gry. Myślicie że ten tytuł osiągnie sukces na tak ciasnym gruncie jak gatunek MOBA?

Written By
More from Patryk

Wyśmienita galeria screenów z gry Final Fantasy XV

W sieci udostępniono kolejną galerię screenów z gry Final Fantasy XV, która...
Read More