Pierwszy zwiastun gry The Witcher: Battle Arena oraz zaproszenie do testów beta

Studio CD Projekt RED opublikowało w sieci pierwszy zwiastun gry The Witcher: Battle Arena. Jest to tytuł z gatunku MOBA, który będziecie mogli sprawdzić w wersji beta.

The Witcher: Battle Arena to szturm firmy CD Projekt RED na gatunek MOBA.
The Witcher: Battle Arena to szturm firmy CD Projekt RED na gatunek MOBA.

Firma CD Projekt RED od dłuższego czasu pracuje nad grą z gatunku MOBA pod tytułem The Witcher: Battle Arena, która pojawić się ma na urządzeniach mobilnych. Producent poinformował nas o najnowszym zwiastunie gry oraz szansy dołączenia do testów beta. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani osobistym przetestowaniem tego tytułu, to polecam odwiedzić oficjalną stronę projektu. Początkowa faza testów The Witcher: Battle Arena obejmować będzie tylko tablety oraz urządzenia mobilne oparte o system Android. 

The Witcher Battle Arena to wciągająca gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), osadzona w wiedźmińskim świecie. Zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych, Battle Arena łączy przystępność rozgrywki z doskonałym balansem i ogromną liczbą strategii, które gracze mogą stosować na polu bitwy.

Za grę odpowiada CD Projekt RED, które współpracuje z Fuero Games, gra The Witcher Battle Arena będzie miała swoją premierę w czwartym kwartale 2014 roku na platformach: iOS, Android, Windows Phone i Windows (tablety). Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun gry. Myślicie że ten tytuł osiągnie sukces na tak ciasnym gruncie jak gatunek MOBA?

Written By
More from Patryk

Data premiery Zombie Armie Trilogy na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Autorzy gry Zombie Army Trilogy ujawnili dokładną datę premiery gry w wersji...
Read More