Pierwszy trailer i screeny gry Dead or Alive Xtreme 3: Venus na PlayStation 4

Team Ninja znane jest głównie z serii Dead or Alive i Ninja Gaiden, ale studio gdzieś na boku pracuje również nad grą Dead or Alive Xtreme 3, czyli ”odważną” siatkówką plażową na PlayStation 4.

Główną cechą charakterystyczną gry Dead or Alive Xtreme jest dobra grafika i oryginalny pomysł. Tak, tak, właśnie w tym upatruję sukcesu tej gry na PlayStation 4. Wszyscy przecież lubimy, jak gry wideo wyglądają bardzo jakościowo i dodatkowo są oryginalne, bo czy potraficie mi wymienić jeszcze jakąś grę, która traktuje o siatkówce plażowej? No własnie.

Dodatkowym atutem gry Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation 4 jest wabik w postaci pięknych, bardziej rozebranych, aniżeli ubranych zawodniczek. W sieci pojawił się pierwszy trailer gry od firmy Tecmo Koei, który pokazuje skąpo zawodniczy Dead or Alive w akcji. Materiał jest dobrej jakości i powinien się spodobać wszystkim fanom…no własnie, siatkówki czy pięknych kobiet? Nie ważne, istotne jest to, że gameplay może być oryginalny i całkiem pozytywnie zrealizowany. W Dead or Alive Xtreme 3 powinno grać się całkiem przyjemnie, tylko musimy poczekać na oficjalną datę premiery gry poza granicami Japonii, bo tam tytuł debiutuje 22 lutego 2016 ekskluzywnie na PlayStation 4.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Dead or Alive to seria gier komputerowych z gatunku bijatyk produkowanych przez Tecmo i wydanych przez Team Ninja. Twórcą historii i postaci gry jest japoński projektant gier Tomonobu Itagaki, ponadto marka doczekała się również gier z serii Dead or Alive Xtreme traktujących o siatkówce.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=Ui016zMBhDA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Sony potwierdza, że trwają prace nad wprowadzeniem klasyków z PlayStation 2 na PlayStation 4

Firma Sony potwierdziła zainteresowanie emulacji gier z PlayStation 2 na konsoli PlayStation...
Read More